کد مطلب:  24576  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گیگز: منچستر سیتی می تواند قهرمان لیگ برتر باشد

گیگز: منچستر سیتی می تواند قهرمان لیگ برتر باشد

رایان گیگز یکی از بهترین بازیکنان تاریخ باشگاه منچستر یونایتد بر این باور است که منچستر سیتی بحث اول...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گیگز: منچستر سیتی می تواند قهرمان لیگ برتر باشد
گیگز: منچستر سیتی می تواند قهرمان لیگ برتر باشد

رایان گیگز یکی از بهترین بازیکنان تاریخ باشگاه منچستر یونایتد بر این باور است که منچستر سیتی بحث اول قهرمانی در لیگ برتر انگلیس است.

رایان گیگز ستاره ولزی اسبق باشگاه منچستر یونایتد که تمام عمر خود را وقف باشگاه شیاطین سرخ کرده است در پیش بینی جالب خود، شانس منچستر سیتی را برای قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را بیشتر از سایر تیم ها دانست.
گیگز در این باره اظهار داشت:

با توجه به شرایطی که مشاهده می شود، فکر می کنم منچستر سیتی شانس اول قهرمانی را خواهد داشت، این تنها یک حدس نیست بلکه بررسی شرایط است، آنها به هماهنگی رسیده اند و می دانند که چگونه باید خواسته های پپ را اجرا کنند.
تصور کنید بازیکنانی همچون آگوئرو، ژسوس ، سانه، سیلوا و دی بروین و استرلینگ را در تیم خود دارید، آیا این تیم ترسناک نخواهد بود؟ فکر می کنم حضور آنها بی تاثیر در موفقیت هایشان نباشد! البته هنوز موفقیت بزرگی کسب نشده است اما باور من اینگونه است که آنها روند بسیار خوبی را طی می کنند.

در خط دفاع سیتی بسیار تقویت شده است و می توانید این مسئله را با توجه به خرید هایشان ببینید، و البته آنها کمپانی را هم در خدمت خود خواهند داشت که می توانند تجربه هایش را در اختیار بازیکنان جدید قرار بدهد!

منبع: varzesh11

: برای دریافت مشاوره درباره گیگز: منچستر سیتی می تواند قهرمان لیگ برتر باشد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «گیگز: منچستر سیتی می تواند قهرمان لیگ برتر باشد» در کادر زیر بنویسید :

4 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید