مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  69461 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گوشی هایی که آپدیت iOS 17 را دریافت نمی کنند

گوشی هایی که آپدیت iOS 17 را دریافت نمی کنند

اپل در رویداد WWDC 2023 خود سیستم عامل iOS 17 را معرفی کرد و اعلام کرد که این نرم‌افزار برای آیفون X ارائه نخواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

اپل در رویداد WWDC 2023 خود سیستم عامل iOS 17 را معرفی کرد و اعلام کرد که این نرم‌افزار برای آیفون X ارائه نخواهد شد. آیفون X در سال ۲۰۱۸ به همراه آیفون ۸ و ۸ پلاس معرفی شد و حالا به گفته اپل هر سه‌ی این گوشی‌ها آپدیت iOS 17 را دریافت نخواهند کرد. بنابراین گوشی‌های آیفون XS, XS Max و XR قدیمی‌ترین مدل‌هایی خواهند بود که iOS 17 را دریافت می‌کنند. البته این به معنای آن نیست که این سه گوشی همه قابلیت‌های iOS 17 را دریافت خواهند کردند.

به گزارش آسمونی، گوشی‌هایی که واجد شرایط دریافت iOS 17 هستند به قابلیت‌هایی مثل کارت‌های تماس با طراحی جدید، حالت استندبای در زمان شارژ و قابلیت Check In برای مطلع کردن دیگران هنگام رسیدن شما به خانه دسترسی خواهند داشت. با این حال، برخی قابلیت‌های iOS 17، مخصوص آیفون‌های جدیدتر خواهند بود که شامل ری‌اکشن‌های ژستی و افکت‌های واقعیت افزوده در فیس تایم می‌شوند و برای دسترسی به آن‌ها نیاز به آیفون ۱۲ یا مدل‌های بالاتر خواهد بود.

شما همچنین برای دسترسی به برخی بهبودهای Autocorrect در کیبورد و پیشنهادهای Autocomplete نیاز به آیفون ۱۲ یا مدل‌های بالاتر خواهید داشت. یک قابلیت جدید دسترسی‌پذیری به نام Point and Speak نیز وجود دارد که به افراد با مشکل کم‌بینایی کمک می‌کند تا با متن‌ها در محیط اطراف خود تعامل کنند. این قابلیت نیز محدود به مدل‌های پرو آیفون ۱۲، ۱۳ و ۱۴ خواهد بود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره گوشی هایی که آپدیت iOS 17 را دریافت نمی کنند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «گوشی هایی که آپدیت iOS 17 را دریافت نمی کنند» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید