صعود گل گهر به نیمه نهایی جام حذفی فوتبال | آسمونی
کد مطلب: 59207 درج نظر
صعود گل گهر به نیمه نهایی جام حذفی فوتبال

صعود گل گهر به نیمه نهایی جام حذفی فوتبال

گل‌گهر سیرجان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی توانست از سد آلومینیوم اراک عبور کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : تیم های فوتبال گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، از ساعت 20:30 در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با پیروزی 3 بر یک گل گهر به پایان رسید.

صعود گل گهر به نیمه نهایی جام حذفی فوتبال
صعود گل گهر به نیمه نهایی جام حذفی فوتبال

در دقیقه 11 نیمه اول معین عباسیان توانست گلزنی کند و آلومینیوم را پیش بیندازد. در ادامه بازی دقایقی به دلیل قطعی برق متوقف شد اما پس از ادامه بازی شاگردان امیر قلعه نویی پیش کشیدند و توانستند موقعیت هایی را ایجاد کنند که مهم ترین آن ها ضربه سر یونس شاکری بود که به تیر دروازه آلومینیوم برخورد کرد.

در نیمه دوم گل گهری ها کار را تهاجمی آغاز کردند و در نهایت در دقیقه 73 توسط رضا شکاری توانستند کار را به تساوی بکشانند. گل گهری ها در دقیقه 85 توسط احمد زنده روح از روی نقطه پنالتی و سعید صادقی در دقیقه 93 به گل رسیدند تا با نتیجه 3 بر یک از سد آلومینیوم عبور کنند.

با این نتیجه شاگردان امیر قلعه نویی توانستند به نیمه نهایی جام حذفی صعود کنند و شاگردان علیرضا منصوریان در آلومینیوم از دور رقابت ها کنار رفتند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره صعود گل گهر به نیمه نهایی جام حذفی فوتبال فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «صعود گل گهر به نیمه نهایی جام حذفی فوتبال»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 6 = ?