کد مطلب: 59207 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
صعود گل گهر به نیمه نهایی جام حذفی فوتبال

صعود گل گهر به نیمه نهایی جام حذفی فوتبال

گل‌گهر سیرجان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی توانست از سد آلومینیوم اراک عبور کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : تیم های فوتبال گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، از ساعت 20:30 در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با پیروزی 3 بر یک گل گهر به پایان رسید.

در دقیقه 11 نیمه اول معین عباسیان توانست گلزنی کند و آلومینیوم را پیش بیندازد. در ادامه بازی دقایقی به دلیل قطعی برق متوقف شد اما پس از ادامه بازی شاگردان امیر قلعه نویی پیش کشیدند و توانستند موقعیت هایی را ایجاد کنند که مهم ترین آن ها ضربه سر یونس شاکری بود که به تیر دروازه آلومینیوم برخورد کرد.

در نیمه دوم گل گهری ها کار را تهاجمی آغاز کردند و در نهایت در دقیقه 73 توسط رضا شکاری توانستند کار را به تساوی بکشانند. گل گهری ها در دقیقه 85 توسط احمد زنده روح از روی نقطه پنالتی و سعید صادقی در دقیقه 93 به گل رسیدند تا با نتیجه 3 بر یک از سد آلومینیوم عبور کنند.

با این نتیجه شاگردان امیر قلعه نویی توانستند به نیمه نهایی جام حذفی صعود کنند و شاگردان علیرضا منصوریان در آلومینیوم از دور رقابت ها کنار رفتند.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «صعود گل گهر به نیمه نهایی جام حذفی فوتبال»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 7 = ?