مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  61866 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گل محمدی استعفا می دهد؟

گل محمدی استعفا می دهد؟

بر اساس اطلاعات منتشر شده سرمربی تیم پرسپولیس به دلیل مشکلات مالی قصد کناره گیری از این تیم را دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اساس اخباری که از رسانه های مختلف داخلی منتشر شده است یحیی گل محمدی سرمربی موفق تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل عدم دریافت دستمزد و مشکلات مالی این تیم قصد کناره گیری از سرمربیگری سرخپوشان دارد.

در هفته‌های اخیر باشگاه پرسپولیس با بحران مالی روبرو بوده است و حجم این مشکلات به حدی بود که حتی بازیکنان این تیم  و سرمریی یعنی یحیی گل‌محمدی هم در اینباره انتقاداتی را مطرح کردند و نسبت به مشکلات موجود هشدارهایی دادند اما حالا شرایط ایجاد شده پیچیده تر و بغرنج تر شده است و یحیی گل‌محمدی شرایط را برای ادامه کار مناسب نمی‌بیند و احتمال دارد بعد از بازی با فولاد خوزستان از سمت خود کناره‌گیری کند.

باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت سید مجید صدری، 20 درصد مطالبات اعضای تیم خود مربوط به فصل جدید را پرداخت کرد و  قرار بود بخش دیگری از قراردادها پرداخت شود اما این امر با اتفاق عجیب استعفای صدری از سمتش همراه شد. پس از حضور رضا درویش و اعضای تیم مدیریتی جدید در پرسپولیس، او به اردوی پرسپولیس پیش از مصاف برابر فجرسپاسی رفت و در حالی بازیکنان و برخی از اعضای کادر فنی تیم نسبت به پرداخت نشدن مطالباتشان گله و شکایت داشتند، قولی برای پرداخت دستمزد آنها در زمان مشخصی نداد که همین کار سبب ناراحتی و رنجش خاطر  اعضای تیم فوتبال پرسپولیس شد.

حال باید ببینیم که واکنش کادر مدیریتی تیم پرصپولیس به این حواشی چیست و آیا تا پیش از دیدار پرسپولیس برابر فولاد، می‌توانند مشکلات مالی باشگاه رفع کنند یا باید شاهد جدایی یحیی گل محمدی و حواشی بیشتر در انتظار باشگاه پرسپولیس باشیم.

در پایان در نظر داشته باشید که تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران عصر شنبه 2 بهمن 1400  در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم فوتبال فولاد خوزستان می‌رود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره گل محمدی استعفا می دهد؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «گل محمدی استعفا می دهد؟» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید