کد مطلب:  67486 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گلزنی جهانبخش و برتری فاینورد مقابل آلکمار

گلزنی جهانبخش و برتری فاینورد مقابل آلکمار

در مهمترین دیدار هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال هلند ملقب به اوردیویسه، تیم فوتبال فاینورد در دیداری خانگی به مصاف آلکمار رفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

در مهمترین دیدار هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال هلند ملقب به اوردیویسه، تیم فوتبال فاینورد در دیداری خانگی به مصاف آلکمار رفت که توانست با نتیجه ۲ بر ۱ میهمانش را با شکست بدرقه کند. در این مسابقه علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی فاینورد از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان رفت. این مسابقه در شرایطی آغاز شد که ابتدا آلکمار که به دنبال حفظ صدرنشینی بود، توانست روی گل به خودی بازیکن فاینورد از میزبان پیش بیافتد.

به گزارش آسمونی، در شرایطی که بازی در نیمه نخست رو به پایان بود علیرضا جهانبخش با ضربه سری زیبا گل تساوی بازی را در دقیقه ۲+۴۵ به ثمر رساند تا بدین ترتیب نیمه نخست با تساوی خاتمه بیابد. در واپسین ثانیه های بازی نیز پدر سون مدافع پیش تاخته فاینورد گل دوم برتری بخش تیمش را به ثمر رساند تاش یاران جهانبخش در این مسابقه سه امتیاز ارزشمند را کسب کنند.

با سه امتیاز این مسابقه فاینورد ۴۹ امتیازی شد و جایگاهش را در صدر جدول مستحکم تر کرد. آلکمار هم با ۴۴ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد.

: برای دریافت مشاوره درباره گلزنی جهانبخش و برتری فاینورد مقابل آلکمار فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «گلزنی جهانبخش و برتری فاینورد مقابل آلکمار» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید