گلاس های نظری و عملی دانشگاه آزاد حضوری شد | آسمونی
کد مطلب: 61724 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گلاس های نظری و عملی دانشگاه آزاد حضوری شد

گلاس های نظری و عملی دانشگاه آزاد حضوری شد

معاون دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز آموزش حضوری در کلاس های نظری و عملی دانشگاه آزاد در نیم سال دوم 1400-1401 خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل زا مهر، جواد علمایی، معاون و مسئول ستاد مرکزی آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص نهوه آموزش در نیمسال دوم تحصیلی 1400-1401 بیان کرد: کلاس‌های دروس نظری در واحدهای دانشگاه آزاد در ترم آتی به صورت حضوری برگزار می‌شود؛ البته با تشخیص استان و بر حسب شرایط استان‌ها از حیث میزان شیوع ویروس کرونا (رنگ بندی کرونایی) و جمعیت دانشجویی واحدها امکان برگزاری کلاس به شیوه مجازی وجود دارد.

وی ادامه داد: تمامی دروس عملی، کارگاهی، آزمایشگاهی و قسمت عملی دروس نظری عملی در تمامی شهرها (با رنگ‌های مختلف) به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

در ادامه وی با تاکید بر لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در طول نیم سال تحصیلی گفت: واحدهای دانشگاهی موظف هستند، ضوابط مرتبط با پروتکل‌های بهداشتی (رعایت حداقل فاصله اجتماعی ۲/۱ متر، ضدعفونی کلاس‌های درسی و …) را رعایت کنند.

در پایان علمایی حداکثر تهداد دانشجویان حاضر در هر کدام از کلاس های حضوری را این گونه اعلام کرد: برای ترم آینده تحصیلی حداکثر ظرفیت دانشجو برای تشکیل کلاس در دروس نظری و نظری-عملی در مقطع کاردانی و کارشناسی 50 نفر، در مقطع کارشناسی ارشد 30 نفر، در مقطع دکتری تخصصی 10 نفر و کلاس‌های مشترک جبرانی 30 نفر اعلام شده است. همچنین حداکثر تعداد دانشجو در کلاس‌های دروس عملی در مقطع کاردانی و کارشناسی 14 نفر، کارشناسی ارشد 12 نفر، دکتری تخصصی 10 نفر خواهد بود.

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره گلاس های نظری و عملی دانشگاه آزاد حضوری شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «گلاس های نظری و عملی دانشگاه آزاد حضوری شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 6 = ?