کد مطلب:  62259 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز به کار گشت مجازی پلیس

آغاز به کار گشت مجازی پلیس

رئیس پلیس تهران بزرگ از آغاز فعالیت گشت مجازی پلیس با هدف نظارت بیشتر بر فضای مجازی و با همکاری پلیس فتا در فضای مجازی خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایلنا، سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی شهر تهران با تاکید بر اهمیت و نیاز جامعه به امنیت، از آغاز به کار گشت ویژه ای تحت عنوان گشت مجازی پلیس در فضای مجازی برای نظارت کامل و جلوگیری از سو استفاده سود جویان و کلاه برداران با همکاری پلیس فتا خبر داد.

رحمی در ادامه با اشاره به نقش پلیس عنوان کرد: ما شرایط اقتصادی و فشارهای دشمن را می‌بینیم اما پلیس به عنوان متولی و مسئول برقراری نظم و انضباط برای برقراری این امنیت به طور شبانه روزی در تلاش است.

وی در ادامه با اشاره به آغاز به کار گشت مجازی پلیس و اهمیت آن در پیشگیری از وقوع جرم های مختلف بیان کرد: پلیس فتای ما امروز با قدرت گشت‌زنی خود را در فضای مجازی شروع کرده است و نباید مجرمانی که در فضای مجازی رها شده‌اند؛ فکر کنند که در آنجا نظارتی نیست. ما در مبارزه با اراذل و اوباش، فروشندگان سلاح، مسائل امنیت اخلاقی و … در فضای مجازی هم پلیس داریم و گشت‌های مجازی ما فعال است.

رئیس پلیس تهران بزرگ با تاکید بر اجرای طرح‌های مختلف با هدف برخورد با مجرمان هم در فضای حقیقی و هم در فضای مجازی عنوان کرد که هدف اصلی از ایجاد این گشت مجازی برقراری امنیت مردم در فضای مجازی است.

رحیمی در ادامه با بیان اینکه پلیس خود را نوکر و خادم مردم کشور می‌داند، گفت: با کسی که نظم و امنیت و آرامش مردم و جامعه را بر هم بزند برخورد می‌کنیم و این خط قرمز ماست اما در نظر داشته باشید که بیش از 98 درصد مردم نیز در چارچوب قانون فعالیت دارند و ما در خدمت آن‌ها هستیم.

: برای دریافت مشاوره درباره آغاز به کار گشت مجازی پلیس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آغاز به کار گشت مجازی پلیس» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید