کد مطلب:  62248  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گردنبند الله خواننده کره ای

گردنبند الله خواننده کره ای

جیک خواننده کره ای چون گردنبند الله به گردن خود آویخت باعث خشم مسلمانان کشورهای مختلف جهان شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

گردنبند الله یک خواننده کره ای از 23 ژانویه 2022 باعث اعتراض مسلمانان بسیاری از کشورهای جهان در شبکه های اجتماعی شد. اما ماجرا چیست؟ در ادامه آسمونی به این موضوع پرداخته.

اجرای jake با گردنبند الله
اجرای jake با گردنبند الله

پس از اینکه جیک (jake) خواننده گروه انهایپن (Enhypen) کره جنوبی، گردنبندی با نام عربی "الله" به گردنش انداخته و در استیج اینکیگایو (SBS Inkigayo) که یک برنامه موسیقی شبکه اس‌ بی‌ اس می باشد باعث انتقادات کی پاپرهای مسلمان بسیاری از کشورهای جهان در شبکه های اجتماعی شد. آنها از jake خواستند تا از این بابت عذرخواهی کند و این کلمه مقدس را در هر جایی با خود نبرد. مسلمانان شاکی گفتند این کلمه برای ما مسلمانان گرامی است و نباید در هر محیطی از آن استفاده شود و به گردن آویخت. آنها از کمپانی این گروه خواننده خواستند به طور رسمی عذرخواهی کنند. در همین رابطه هشتگ #BELIFTAPOLOGIZE هم ترند شد.

انهایپن یک گروه هفت نفره پسرانه است که از سال 2020 فعالیت خود را آغاز کردند. اعضا عبارتند از جونگوون، هیسونگ، جی، جیک، سونگهون، سونو و نی کی.

گردنبند الله خواننده کره ای جیک
گردنبند الله خواننده کره ای جیک

 

: برای دریافت مشاوره درباره گردنبند الله خواننده کره ای فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «گردنبند الله خواننده کره ای» در کادر زیر بنویسید :

6 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید