کد مطلب:  64506 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دلیل گران تر شدن گوشی های شیائومی اعلام شد

دلیل گران تر شدن گوشی های شیائومی اعلام شد

شیائومی به‌تازگی با انتشار گزارش مالی خود نشان داد که میانگین قیمت گوشی‌های این شرکت 14.1 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شیائومی به‌تازگی با انتشار گزارش مالی خود نشان داد که میانگین قیمت گوشی‌های این شرکت 14.1 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

حالا با توجه به گران‌تر شدن گوشی‌های شیائومی، وانگ شیانگ رئیس شیائومی در توضیح آن گفته است که فناوری‌های پیشرفته شیائومی باعث افزایش قیمت آن‌ها شده است. با این خال، این شرکت همه تلاش خود را خواهد کرد تا گوشی‌هایی با مشخصات میان‌رده نیز بسازد.

وانگ ادعا کرده است که فروش گوشی‌های پایین‌رده این شرکت نیز قابل‌توجه بوده است و قیمت میانگین جهانی گوشی‌های این شرکت سریع رشد نکرده است. با این‌حال اگر گوشی‌های پایین‌رده شیائومی را از مستثنی کنیم، قیمت میانگین گوشی‌های این شرکت رشد بسیار سریعی داشته‌اند.

به‌گفته وانگ، استفاده از تکنولوژی‌های جدید و پیشرفته لاجرم نیاز به سخت‌افزارهای رده‌بالا دارد و به همین‌خاطر چاره‌ای جز افزایش قیمت میانگین گوشی‌های این شرکت نیست.

شیائومی در سه ماهه اول 2022 درآمدی برابر 11 میلیارد دلار کسب کرده است و 4.6 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است. سود عملیاتی این شرکت نیز با کاهش 52.9 درصدی به 435 میلیون دلار رسیده است. درآمد واحد موبایل شیائومی نیز 6.8 میلیارد دلار بوده که با عرضه 38.5 میلیون دستگاه به دست آمده است. این شرکت حدود 4 میلیون گوشی رده‌بالا در چین عرضه کرده است که میانگین قیمت آن‌ها 450 دلار به بالا بوده است.

: برای دریافت مشاوره درباره دلیل گران تر شدن گوشی های شیائومی اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «دلیل گران تر شدن گوشی های شیائومی اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :

9 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید