کد مطلب: 60782 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
گرانادا 1-4 رئال مادرید؛ کهکشانی ها شاداب تر از همیشه

گرانادا 1-4 رئال مادرید؛ کهکشانی ها شاداب تر از همیشه

تیم رئال مادرید موفق شد با برد شب گذشته در برابر تیم گرانادا به صدر جدول لالیگا باز گردد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، شب گذشته دیدار دو تیم گرانادا و رئال مادرید، طی هفته چهاردهم لالیگا برگزار شد که طی آن شاگردان کارلو آنجلوتی موفق شدند با در هم شکستن تیم گرانادا صدر جدول را پس بگیرند تا با دست پر آماده حضور در لیگ قهرمانان شوند.

بازی از همان دقایق ابتدایی با برتری تیم رئال مادرید آغاز شد. با حرکت مارکو آسنسیو و پاس تونی کروس، وینگر جوان تیم رئال مادرید موفق شد در موقعیت تک به تک با دروازه بان تیم گرانادا قرار بگیرد و با یک ضربه دقیق توپ را وارد دروازه تیم گرانادا کند تا تیم رئال مادرید در دقیقه 19 به گل اول دست یابد. 

ناچو فرناندز
ناچو فرناندز
گلزنی ناچو فرناندز

بعد از به ثمر رسیدن گل اول، تیم گرانادا به کلی هماهنگی خود را از دست داد و تنها شش دقیقه بعد موفق شد به گل دوم خود دست پیدا کند. روی ضربه کرنر بود که تونی کروس توپ را به ناچو فرناندز رساند تا این بازیکن درون شش قدم با یک ضربه ساده به توپ دروازه را برای بار دوم باز کند تا این تیم به سرعت دو گل از حریف خود پیش بیافتد.

بعد از به ثمر رسیدن گل دوم، شوکی ناگهانی به تیم گرانادا وارد شد و این تیم به خودش برگشت. در دقیقه 34 مسابقه بود که روی لو رفتن توپ توسط وینیسیوس جونیور و به هم ریختن دفاع تیم رئال مادرید، توپ به لوئیس خاویر سوارز رسید تا این بازیکن موفق شود با یک ضربه به موقع دروازه تیم رئال مادرید را باز کند و اختلاف را به حداقل برساند.

تیم رئال مادرید در نیمه دوم، سراپا حمله شد تا اختلاف را بیشتر کند. این تیم اگرچه یک گل پیش بود اما سعی می کرد تا تفاضل گل خود را بیشتر کند. روی چندین موقعیت متعدد برای تیم رئال مادرید، این تیم در زدن ضربات آخر به مشکل می خورد و نمی توانست دروازه حریف را باز کند.

تا اینکه در دقیقه 56 روی یک حمله برق آسا، کریم بنزما وارد محوطه جریمه تیم گرانادا شد و با یک پاس بی نظیر توپ را به مودریچ رساند. این بازیکن بعد از دریافت توپ در موقعیت نامناسب برای شوت زنی قرار گرفت و درجا توپ را به وینیسیوس جونیور رساند تا این بازیکن با یک ضربه ساده به توپ دروازه را برای بار سوم باز کند.

وینیسیوس جونیور
وینیسیوس جونیور
گلزنی وینیسیوس جونیور

بعد از به ثمر رسیدن این گل بود که بازی کمی وارد حاشیه شد. بازیکن گرانادا در هنگام گل سوم دچار مصدومیت شده بود و به دلیل بی توجهی بازیکنان رئال مادرید، باعث عصبانیت تیم گرانادا شده بود.

در دقیقه 67 مسابقه بود که خشونت بازیکن گرانادا ، مونچو، باعث شد تا داور مسابقه کارت قرمز را از جیبش خارج کرده و این بازیکن و همچنین سرمربی تیم گرانادا را از مسابقه اخراج کند.

تنها 9 دقیقه بعد از اخراج بازیکن گرانادا و ده نفره شدن این تیم، گل چهارم رئال مادرید به ثمر رسید. روی نفوذ فرلاند مندی وکه پاس فوق العاده کاسمیرو بود که مندی درون محوطه جریمه به توپ رسید و موفق شد با یک ضربه حساب شده دروازه تیم گرانادا را برای بار چهارم باز کند.

بازی در نهایت با نتیجه چهار بر یک به سود تیم رئال مادرید به اتمام رسید تا این تیم با یک بازی کمتر اما به لطف عملکرد خوب در این فصل، به صدر جدول بازگردند.

در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره 02170705154 تماس بگیرید.

معرفی نویسنده:

دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک قدرت
علاقه مند به شعر، سینما، فوتبال و بازی های رایانه ای
"مرا هزار امید است و هر هزار تویی
شروع شادی و پایان انتظار تویی"

ثبت نظر درباره «گرانادا 1-4 رئال مادرید؛ کهکشانی ها شاداب تر از همیشه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 9 = ?