کد مطلب:  64278 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
با توجه به جذب هالند گابریل ژسوس در آستانه جدایی از سیتی

با توجه به جذب هالند گابریل ژسوس در آستانه جدایی از سیتی

روز گذشته بود که کار انتقال ارلینگ هالند به سیتی نهایی شد. ستاره نروژی که مورد توجه رئال هم قرار داشت، در نهایت سیتی را انتخاب کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، روز گذشته بود که کار انتقال ارلینگ هالند به سیتی نهایی شد. ستاره نروژی که مورد توجه رئال هم قرار داشت، در نهایت سیتی را انتخاب کرد. باشگاه انگلیسی هم پروژه ورزشی بهتری را پیشنهاد داده بود و هم اینکه هالند دستمزد بالاتری را دریافت خواهد کرد. صحبت از 40 میلیون یورو در سال است در حالی که رئال در بهترین حالت 25 میلیون یورو پرداخت می کرد.

پیش از این جولیان آلوارز ستاره ریورپلاته نیز برای تقویت خط حمله سیتی جذب شده بود تا گابریل ژسوس، مهاجم برزیلی سیتی، نزدیک تر از همیشه به درهای خروج باشگاه شود. طبق ادعای میرر، از هفته ها پیش او با آرسنال وارد مذاکره شده و دو طرف به توافق بسیار نزدیک شده اند؛ هرچند هنوز جزئیاتی باقیمانده که باید حل و فصل شوند. امروز مارسلو پتیناتی، مدیر برنامه های ژسوس هم مذاکره با آرسنال را تایید کرد ولی گفت که هنوز چیزی قطعی نشده است. او گفت که شش باشگاه دیگر نیز علاقمند ژسوس هستند و سیتی مجوز جدایی را نیز صادر کرده است.

رقم نهایی انتقال بین 45 تا 50 میلیون یورو خواهد بود و قرار است آرسنال در پایان فصل به طور جدی با سیتی وارد مذاکره شود. قرارداد ژسوس تا 2023 اعتبار دارد، بازیکنی که سال 2016 با 32 میلیون یورو به سیتی پیوسته بود. فصل جاری او 50 درصد بازی های سیتی در میدان بوده و توانسته 13 گل نیز به ثمر برساند.

نظر خود را درباره «با توجه به جذب هالند گابریل ژسوس در آستانه جدایی از سیتی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید