کد مطلب:  65626 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گابریل ژسوس با قراردادی 5 ساله به آرسنال پیوست

گابریل ژسوس با قراردادی 5 ساله به آرسنال پیوست

شایعاتی پیرامون تصمیم ژسوس از منچسترسیتی در پایان فصل گذشته به گوش می‌رسید و چند باشگاه لیگ برتری نیز شرایط این بازیکن را زیر نظر داشتند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شایعاتی پیرامون تصمیم ژسوس از منچسترسیتی در پایان فصل گذشته به گوش می‌رسید و چند باشگاه لیگ برتری نیز شرایط این بازیکن را زیر نظر داشتند.  با این حال، این آرسنال است که در جذب این ستاره برزیلی موفق عمل کرده و توانست این بازیکن را با قراردادی به ارزش 45 میلیون پوند به خدمت بگیرد.

به گزارش آسمونی، ژسوس قرار است از فصل آینده پیراهن شماره 9 آرسنال را به تن کند که پس از جدایی الکساندر لاکازت و پیوستن این بازیکن به لیون، خالی مانده و در اختیار بازیکن دیگری نیست.  گفته می‌شود که آرسنال در 6 ماه اخیر مذاکراتی را با مارسلو پتیناتی، مدیر برنامه این بازیکن، پیش برده تا از انتقال او به ورزشگاه امارات در پنجره نقل و انتقالات تابستانی مطمئن باشد.

ادو، مدیر فنی آرسنال، درباره این انتقال گفت:« ما از این که توانستیم گابریل را به خدمت بگیریم بسیار خوشحال هستیم. هرکسی که فوتبال را به خوبی بشناسد از کیفیت این بازیکن هم باخبر است. گابریل بازیکنی 25 ساله است و توانسته خودش را در ترکیب تیم ملی برزیل هم جا بیاندازد و بارها نشان داده که از چه سطح بالایی برخوردار است.»

: برای دریافت مشاوره درباره گابریل ژسوس با قراردادی 5 ساله به آرسنال پیوست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «گابریل ژسوس با قراردادی 5 ساله به آرسنال پیوست» در کادر زیر بنویسید :

5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید