کد مطلب:  61597 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی کیم جیسو

بیوگرافی کیم جیسو

کیم جیسو خواننده است و در سریال جنجالی گل برفی که سریال 2021-2022 کره جنوبی است درخشان ظاهر شده.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

کیم جیسو خواننده گروه دخترانه بلک پینک است. وی بازیگر هم می باشد و سریال گل برفی یکی از سریال های جدید جیسو است که با جنجال هایی همراه بوده. در ادامه با آسمونی باشید و بیوگرافی جیسو را ببینید.

درباره کیم جیسو

کیم جیسو
کیم جیسو

کیم جی سو "kim jisoo" با نام هنری جیسو 3 ژانویه 1995 در گانپو، گیونگی دو کره جنوبی به دنیا آمد. جیسو یک برادر و خواهر بزرگتر از خود دارد. او در ابتدا عاشق رشته های ورزشی تکواندو و بسکتبال بود و علاقمند بود در آینده نقاش و نویسنده معروفی شود. وی در مدرسه هنرهای نمایشی سئول و در رشته علوم مقدماتی تحصیل کرده. جیسو در مدرسه جزء گروه نمایش و بازیگری بود. تا اینکه جیسو از طرف خانواده‌ اش بابت استعدادش در رقص و خوانندگی مورد تشویق قرار گرفت و همین تشویق ها و کمک های آنها باعث شد آینده خود را در خوانندگی ببیند. جیسو در دوران دبیرستان طرفدار گروه TVXQ بود.

دنیای خوانندگی

کنسرت کیم جیسو
کنسرت کیم جیسو

جیسو در سال 2011 وقتی 16 ساله بود در تست کمپانی وای جی شرکت کرد و بعد از قبولی در پذیرش بعنوان کارآموز شروع به کار کرد. در سال 2011 او در سریال The Producers نقش کوتاهی بازی کرد و در موزیک ویدئوهای گروه های تو ان ای وان 2ne1 و وینر WINNER نیز کار کرد. او در سال 2016، به عنوان عضوی از گروه بلک پینک وارد موسیقی حرفه ای شد. دیگر اعضا بلک پینک عبارتند از جنی، رزی و لیسا.

جیسو در سال 2018 و 2019 در رتبه دهم و هفتم لیست محبوب ترین هنرمندان کی پاپ قرار داشت.

دنیای بازیگری

جیسو در سریال گل برفی
جیسو در سریال گل برفی

کیم جیسو سال 2015 در سریال تهیه‌ کنندگان بازی کرد. وی در این مجموعه همبازی چا تائه هیون، گونگ هیو جین، کیم سو هیون و آی‌ یو بود. سال 2019 در سریال سرگذشت آسدال بازی کرد. در این سریال همبازی سونگ جونگ کی بود. سریال سال 2021-2022 جیسو که بخاطر موضوع سیاسی آن جنجالی هم شد، سریال گل برفی است که همبازی جونگ هه این می باشد.

کیم جیسو از سال 2019 سفیر لوازم آرایشی برند دیور شد.

فتوشات جیسو
فتوشات جیسو
کیم جیسو در گروه بلک پینک
کیم جیسو در گروه بلک پینک
عکس تبلیغی جیسو
عکس تبلیغی جیسو
جیسو و لیسا
جیسو و لیسا
جیسو مابین هواداران
جیسو مابین هواداران

 

: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی کیم جیسو فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیوگرافی کیم جیسو» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید