کد مطلب:  67023 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توضیح کولینا بابت وقت های اضافی زیاد جام جهانی 2022

توضیح کولینا بابت وقت های اضافی زیاد جام جهانی 2022

پیرلوئیجی کولینا، داور سرشناس و معروف ایتالیایی در حال حاضر به عنوان رئیس کمیته داوران فیفا مشغول به کار است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پیرلوئیجی کولینا، داور سرشناس و معروف ایتالیایی در حال حاضر به عنوان رئیس کمیته داوران فیفا مشغول به کار است. در بازی افتتاحیه بین قطر و اکوادور، داور 10 دقیقه وقت اضافه منظور کرد. در بازی هلند-سنگال و آرژانتین-عربستان، دقایق اضافه به ترتیب 13 و 18 دقیقه بود و در بازی ایران-انگلیس نیز داور 24 دقیقه وقت اضافه گرفت و این موضوع یکی از نکات قابل توجه جام حهانی 2022 می باشد.


به گزارش آسمونی، توضیحات پیرلوئیجی کولینا در خصوص وقت های اضافی بازی های جام جهانی 2022 قطر:
هر شادی گل یک یا یک دقیقه و نیم وقت می گیرد. تصور کنید در یک نیمه دو یا سه گل به ثمر برسد. به راحتی سه تا پنج دقیقه وقت تلف خواهد شد. تک تک این دقایق باید از سوی داور منظور شده و در پایان بازی اعلام شود. ما به تمام تیم ها اطلاع داده ایم که در جام جهانی وقتی تابلوی داور چهارم بالا رفت، از زیاد بودن وقت تلف شده تعجب نکنند. هدف این بود که زمان مفید بازی ها بیشتر شود و بازیکنان باید برای این مهم آماده باشند. من تاکید داشتم که دقایق تلف شده به دقیق ترین شکلش محاسبه شود.

علاوه بر این باید وقفه در بازی ها به خاطر دخالت وی ای آر را نیز حساب کرد. این را کمک داوران ویدیویی به شکلی دقیق محاسبه خواهند کرد و در پایان بازی از سوی داور چهارم به دقایق تلف شده دیگر اضافه می شود.

نظر خود را درباره «توضیح کولینا بابت وقت های اضافی زیاد جام جهانی 2022» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید