کد مطلب:  60700 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کولاک و برف در راه تهران است

کولاک و برف در راه تهران است

اداره کل هواشناسی استان تهران پیش بینی کاهش دما، وزش باد شدید، گاهی بارش باران و در دامنه‌ها و ارتفاعات بارش باران و برف، گاهی مه و کولاک برف نموده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از صدا و سیما، اداره کل هواشناسی استان تهران پیش بینی کرد که از فردا تا غروب چهارشنبه در بعضی ساعات وزش باد شدید، گاهی بارش باران و در دامنه‌ها و ارتفاعات بارش باران و برف، گاهی مه و کولاک برف مورد انتظار است.

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی امروز تا صبح فردا با پایداری جو، آسمانی قسمتی ابری تا ابری گاهی همراه با وزش ملایم باد و در نواحی پرتردد شهری، با غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

با نفوذ سامانه ناپایدار بارشی تا غروب چهارشنبه در بعضی ساعات وزش باد شدید به‌ویژه در نیمه جنوبی و غربی استان، گاهی بارش باران و در دامنه‌ها و ارتفاعات بارش باران و برف، گاهی مه و کولاک برف مورد انتظار است. طی این مدت، در بخش‌های جنوبی استان رخداد گردوخاک موقتی دور از انتظار نیست.

همچنین از سه شنبه شب تا صبح پنجشنبه کاهش قابل ملاحظه دما در نیمه شمالی 6 تا 10 و در نیمه جنوبی 4 تا 7 درجه سلسیوس پیش‌بینی می‌شود.

از چهارشنبه شب نیز با توسعه پایداری جو، روند تدریجی انباشت آلاینده‌ها و در روز‌های پنجشنبه و جمعه در نواحی پرتردد شهری کاهش کیفیت هوا و غبار محلی مورد انتظاراست.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آلودگی‌سنجی فیروزکوه با دمای 7 درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ابری، به‌تدریج وزش باد با احتمال وزش باد شدید و بارش پراکنده با حداقل دمای 4 و حداکثر دمای 14 درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه  ابری و وزش باد با احتمال رگبار برف و در اواخر وقت نیمه‌ابری با حداقل دمای 2 و حداکثر دمای 8 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

: برای دریافت مشاوره درباره کولاک و برف در راه تهران است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کولاک و برف در راه تهران است» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید