کد مطلب: 59152 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اگر کودک‌ به ناگهان شاهد روابط والدین بود‌چه کار کنیم؟؟

اگر کودک‌ به ناگهان شاهد روابط والدین بود‌چه کار کنیم؟؟

وقتی فرزند به ناگهان متوجه رابطه و بین پدر و مادر شود و سوال هایی در ذهنش ایجاد شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

اگر کودک شاهد روابطتان بود باید چگونه رفتار کنید؟

بنام یگانه عالم

بسیاری از عزیزان میپرسند که وقتی فرزند به ناگهان رابطه وعشقبازی بین پدر و مادر را دید باید چه کار کرد؟

در این مطلب به چند نکته به اختصار اشاره میشود. در ابتدا باید پیشگیری کرد وکودک شما از ابتدا باید شاهد محبت پدر و مادر خود نسبت به هم باشد یعنی وقتی پدر وارد خانه میشود مادر به استقبال او برود وخوشامد بگوید و یکدیگر را در آغوش بگیرند و روبوسی کنند تا عشق بین پدر و مادر برای کودک نا اشنا نباشد و عشق بین والدینش را کاملا متوجه شود.

باید اتاق فرزندتان جدا باشد واز اینکه او کاملا خواب است اطمینان داشته باشید و خلاصه اینکه اگر بطور ناگهانی چنین اتفاقی افتاد ابتدا خودتان را مرتب کنید و بعد با ارامش فرزندتان رانزد خود صدا بزنید و با ارامش از او بپرسید ایا مشکلی یا مسئله ای پیش امده که بطور ناگهانی وارد اتاق شما شده و اگر ازشما پرسید که چه کار میکردید به او بگویید که پدر و مادر عاشق یکدیگر هستند و با بوسیدن ونوازش کردن و بغل کردن عشقشان را به هم نشان میدهند و این مسئله مربوط به پدر و مادر میباشد و در حد سنش با او صحبت کنید و دیگر توضیح اضافه ای را ندهید و اگر دیدید که کودکتان همچنان به پرسش کردن ادامه میدهد میتوانید از یک روانشناس کمک بگیرید.

سارا فلاحی

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات با شماره تلفن زیر تماس بگیرید

02144704941

معرفی نویسنده:

سارا فلاحی (کارشناس ارشد روانشناسی) مطلب خواندنی و آموزشی در زمینه های سبک زندگی، خانواده، همسرداری، فرزندداری، ازدواج، آداب، اخلاق و روانشناسی.

ثبت نظر درباره «اگر کودک‌ به ناگهان شاهد روابط والدین بود‌چه کار کنیم؟؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 4 = ?