کد مطلب:  63704 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هیدئو کوجیما: استودیو Kojima Productions مستقل باقی میماند

هیدئو کوجیما: استودیو Kojima Productions مستقل باقی میماند

با اعلام هیدئو کوجیما، استودیو کوجیما پروداکشنز مستقل باقی خواهد ماند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، هفته گذشته شایعات مختلفی در خصوص تصاحب استودیو Kojima Productions توسط پلی استیشن منتشر شد که اکنون با اعلام رسمی رئیس و موسس این استودیو، مشخص شد که استودیو کوجیما همچنان مستقل باقی خواهد ماند.

جرقه شایعات خریداری شدن استودیو کوجیما پروداکشنز توسط سونی، توسط شرکت ژاپنی سونی زده شد. یکی از کاربران سایت ResetEra با مشاهده صفحه متعلق به معرفی استودیوهای زیر مجموعه های پلی استیشن، عکسی از بازی Death Stranding را دید، که آغازگر شایعه تصاحب کوجیما پروداکشنز توسط پلی استیشن بوده است.

در این رابطه، هیدئو کوجیما، موسس و رئیس استودیو Kojima Productions با انتشار توئیتی گفت:

من به خاطر این سوتفاهم بسیار متاسفم. اما استودیو کوجیما پروداکشنز، همانطور که تا الان مستقل بوده است از این به بعد نیز مستقل باقی خواهد ماند.

این در حالی است که چند روز بعد از بروزرسانی بخش استودیوهای زیر مجموعه سونی به عکسی که این شایعات را ایجاد کرد، کوجیما شخصا همان بنر را مجددا در توئیتر منتشر کرد ولی در مورد آن هیچ صحبتی نکرد. از آنجایی که رابطه هیدئو کوجیما با سونی و پلی استیشن بسیار خوب است و بازی Death Stranding را برای پلی استیشن به صورت انحصاری برای کنسول های پلی استیشن و رایانه های شخصی عرضه کرده است، بسیاری تجسم کردند که این همکاری به تصاحب Kojima Productions توسط سونی منجر شده است.

اگرچه بسیاری سخنان هیدئو کوجیما مبنی بر مستقل ماندن استودیو را قبول کرده اند، اما برخی شک و شبهه ها همچنان پیرامون این قضیه وجود دارد. زیرا کمپانی Bluepoint Games نیز دقیقا شرایطی مشابه را تجربه کرد و این در حالیست که آنها در حال حاضر زیرمجموعه پلی استیشن قرار دارند.

در انتها لازم به ذکر است که پلی استیشن چند وقتی است که اقدام به خرید استودیوهای بازی سازی کرده است. استودیوهایی نظیر Bluepoint، Firesprite، Nixxes و در راس همه آنها بانجی، جدیدترین استودیوهایی هستند که پلی استیشن آنها را تصاحب کرده است.

: برای دریافت مشاوره درباره هیدئو کوجیما: استودیو Kojima Productions مستقل باقی میماند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «هیدئو کوجیما: استودیو Kojima Productions مستقل باقی میماند» در کادر زیر بنویسید :

8 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید