مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  67550 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کنفرانس خبری مورایس پیش از بازی با پرسپولیس

کنفرانس خبری مورایس پیش از بازی با پرسپولیس

ژوزه مورایس شامگاه سه شنبه پیش از دیدار فردای تیمش با پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ژوزه مورایس شامگاه سه شنبه پیش از دیدار فردای تیمش با پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این بازی برای هواداران از ارزش متفاوتی برخوردار است و باید برای برد به میدان برویم. وی با بیان اینکه هر دو تیم برای یک هدف می جنگند ادامه داد: هر بازی با بازی قبل متفاوت است اما هر دو تیم برای برد می جنگند. سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان افزود: بازی خیلی خوب، متفاوت و مثال زدنی برای هواداران و مردم ایران خواهیم داشت.

به گزارش آسمونی، وی با بیان اینکه هواداران از ما انتظار برد دارند خاطرنشان کرد: شادابی، نشاط و شور هواداران بیشتر از برد در بازی برای ما اهمیت دارد. مورایس بیان کرد: تمرکز اصلی ما روی کیفیت بازی است و تصمیمی برای رکورد زدن نداریم و چندان به رکورد زدن فکر نمی کنیم و امیدوارم که بتوانیم موفق باشیم. وی از حضور پرشور هواداران سپاهان در بازی قبلی مقابل زنیت روسیه قدردانی کرد.

تیم های سپاهان و پرسپولیس در چارچوب رقابت های جام حذفی ساعت ۱۵ چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه نقش جهان اصفهان مقابل هم قرار خواهند گرفت. این دیدار با حضور ۳۰ هزار تماشاچی در ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد که ۹۰ درصد از این تعداد سهم تیم میزبان و ۱۰ درصد از آن سهم تیم میهمان است و طبق اصل اخلاق مداری و جوانمردی در ورزش هزینه بلیت این دیدار برای هواداران هر دو تیم یکسان خواهد بود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره کنفرانس خبری مورایس پیش از بازی با پرسپولیس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کنفرانس خبری مورایس پیش از بازی با پرسپولیس» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید