کد مطلب: 63648 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کنسرت همایون شجریان در دبی

کنسرت همایون شجریان در دبی

کنسرت گروه موسیقی سیاوش به سرپرستی و خوانندگی همایون شجریان، 12 اردیبهشت (دوم می 2022) در دبی برگزار خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایرنا، بر اساس اعلام رسمس رئابط عمومی گروه سیاوش، این گروه به سرپرستی و خوانندگی همایون شجریان در تاریخ 12 اردیبهشت 1401 مصادف با 2 می 2022 در سالن World Trade Center دبی به روی صحنه خواهند رفت.

کنسرت همایون شجریان در دبی
کنسرت همایون شجریان در دبی

 

همایون شجریان و گروه سیاوش پیش از این و در آغاز سال 1401 در کشور های اروپایی مانند بلژیک، فرانسه و هلند به روی صحنه رفته بودند.

مهیار طریحی (نوازنده سنتور)، حسین رضایی‌نیا (نوازنده دف)، آیین مشکاتیان (نوازنده تنبک)، مهرزاد اعظمی‌کیا (نوازنده کمانچه) و آزاد میرزاپور (نوازنده تار و عود) از جمله هنرمندانی هستند که در این مجموعه کنسرت‌ها، شجریان را همراهی می‌کردند.

گروه سیاوش به سرپرستی همایون شجریان از جمله مجموعه‌های شناخته شده موسیقی ایرانی طی سال‌های گذشته است که در سال‌های آغازین دهه 90 اجراها و برنامه‌های زنده زیادی را پیش روی مخاطبان قرار دادند که از آن جمله می‌توان به مجموعه کنسرت‌های آیینه‌ها به آهنگسازی کیخسرو و سهراب پورناظری اشاره کرد.

همایون شجریان در شهریور 1391 و پس از تاسیس گروه سیاوش گفته بود: همیشه دوست داشتم گروهی مثل گروه آوا که پدرم آن را تاسیس کرده بودند، پی‌ریزی کنم و این گروه جایی باشد تا آثار هر آهنگسازی در آن اجرا شده و نوازندگان مختلف در آن هنرنمایی کنند. من هم نام این گروه را سیاوش گذاشتم و فعالیتم را با این گروه آغاز می‌کنم.

: برای دریافت مشاوره درباره کنسرت همایون شجریان در دبی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «کنسرت همایون شجریان در دبی» در کادر زیر بنویسید :

2 + 7 = ?