مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59626 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قالیباف: کنترل کرونا اولویت اول ما می باشد

قالیباف: کنترل کرونا اولویت اول ما می باشد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کنترل کرونا اولویت اول ماست و همه باید در این زمینه بسیج شویم و توزیع دارو هم باید ساماندهی شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی ، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بحث مربوط به کرونا و موج پنجم آن یکی از موضوعات جدی و بحران‌های امروز کشور ماست و متاسفانه هر روز جمعی از خانواده‌ها عزادار می‌شوند.

وی متذکر شد: مقام معظم رهبری در بیاناتشان اولویت‌های 12 گانه ای را ابلاغ کردند و فرمودند که مقابله با بیماری کرونا اولویت اول کشور است و بر این اساس باید این موضوع مورد توجه همه قرار گیرد.

قالیباف تاکید کرد: امیدوارم امروز ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیمات لازم و خوبی را در این زمینه اتخاذ کند و اگر لازم است محدودیت‌هایی را قائل شود و به صورت کارشناسانه در این باره تصمیم گیری و قاطعانه برخورد کند و محدودیت‌هایی که اعمال می‌کنند باید پیگیری و اجرا شود.

وی با بیان اینکه همچنین طرح شهید سلیمانی که مردم و بسیج در میدان بودند در مناطق دوردست کشور و در استان‌های مختلف باید عملیاتی شود، گفت: همه ما باید با هم بسیج شویم تا زنجیره مربوط به تهیه، توزیع و زدن واکسن در یک حلقه 75 تا 80 روزه انجام شود و این موضوع باید در اولویت باشد.

قالیباف با تاکید بر کنترل بیماری کرونا اظهار داشت: فشار روی کادر درمان بسیار زیاد است و اعزام نیروهای کمکی به سمت آنان و توجه به نیازهای معیشتی کادر درمان باید در دستور کار قرار گیرد.

وی درباره مشکلات که جهت تامین دارو وجود دارد، افزود: علیرغم اینکه دارو در برخی جاها وجود دارد اما شاهد ناهماهنگی‌هایی در توزیع دارو هستیم که باید روند توزیع دارو هم ساماندهی شود و مورد توجه قرار گیرد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره قالیباف: کنترل کرونا اولویت اول ما می باشد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قالیباف: کنترل کرونا اولویت اول ما می باشد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید