مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  60713 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توزیع 3180 تخته چادر در میان زلزله زدگان هرمزگان

توزیع 3180 تخته چادر در میان زلزله زدگان هرمزگان

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور خبر از توزیع 3 هزار و 180 تخته چادر بین خانوارهایی که خانه‌های آنها در زمین لرزه تخریب شده است، خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور گفت: 3 هزار و 180 تخته چادر بین خانوارهایی که خانه‌های آنها در زمین لرزه تخریب شد، توزیع شده است.

محمدحسن قوسیان مقدم صبح امروز  در تشریح بازدیدش از مناطق زلزله زده هرمزگان، افزود: 229 هزار نفر در معرض پس لرزه‌ها قرار دارند که تامین چادر برای همه این افراد امکان پذیر نیست، ولی برای همه افرادی که منازل آنها آسیب دیده است چادر تامین شده است.

وی با اشاره به توزیع اقلام مورد نیاز بین زلزله زدگان، اظهار کرد: پس لرزه‌ها امکان دارد تا دو ماه ادامه داشته باشد ولی نگران کننده نیست، زیرا انرژی زمین تخلیه شده است.

قوسیان مقدم خاطرنشان کرد: بزرگترین پس لرزه بعد از زمین لرزه های یکشنبه، با شدت 5 ریشتر رخ داد.

دو زلزله به بزرگی 6.4 و 6.3 ریشتر بعداز ظهر روز یکشنبه 23 ام آبان، بخش فین بندرعباس را لرزاند. این زلزله در استان‌های جنوبی کشور مانند کرمان، بوشهر و فارس نیز احساس شده است. گروه‌های امداد به منطقه اعزام شده‌اند و بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به حالت آماده‌ باش درآمده‌اند. بر اساس گزارش های منتشر شده، تاکنون یک تن بر اثر این زمین‌لرزه فوت کرده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره توزیع 3180 تخته چادر در میان زلزله زدگان هرمزگان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «توزیع 3180 تخته چادر در میان زلزله زدگان هرمزگان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید