ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  63342 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کمک 144 میلیون دلاری بازی فورتنایت به کشور اوکراین

کمک 144 میلیون دلاری بازی فورتنایت به کشور اوکراین

کمک های مردمی در بازی فورتنایت در هفته پایانی رشدی 100درصدی داشته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، اپیک گیمز به کمک بازی فورتنایت توانست در پایان بازه تعیین شده برای جمع آوری کمک های مردمی، مبلغ 144 میلیون دلار را برای کمک به کشور اوکراین جمع آوری کند.

چندی پیش بود که خبر از تلاش اپیک گیمز به کمک به کشور اوکراین به گوش رسید و این شرکت به واسطه بازی فورتنایت با برگزاری یک رویداد از تاریخ 20 مارس (20 اسفندماه) تا 3 آوریل (14 فروردین)، قصد در جمع آوری کمک ها مردمی برای حمایت و کمک به کشور اوکراین را داشته است. به همین واسطه بازیکنان فورتنایت توانستند ظرف دو هفته مبلغی بالغ بر 70 میلیون دلار را جمع آوری کنند که به خودی خود بسیار زیاد است.

اما با گذشت هفته آخر رویداد، این مبلغ تا 144 میلیون دلار نیز افزایش پیدا کرده است که نشان از رشد صد درصدی کمک های مردمی می باشد. همانطور که قبلا اشاره شد، این کمک های مالی به واسطه پرداخت های درون برنامه ای بازی فورتنایت صورت گرفته است که طی آن بازیکنان با خرید باندل ها، اسکین ها و ویباکس ها در درون بازی در این امر، اپیک گیمز را کمک کرده اند.

در انتها لازم به ذکر است که کمک های مالی جمع آوری شده تاکنون طی بازه های زمانی مختلف به حساب های Direct Relief، یونیسف، برنامه جهانی غذا و آژانس پناهندگان سازمان ملل پرداخت شده است و روند پرداخت ها ادامه دار خواهد بود.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره کمک 144 میلیون دلاری بازی فورتنایت به کشور اوکراین فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کمک 144 میلیون دلاری بازی فورتنایت به کشور اوکراین» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید