مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  70981 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کمپانی جدید بکهیون

کمپانی جدید بکهیون

مطرح شدن تاسیس کمپانی جدید بکهیون در ماه آگوست 2023 سوژه شبکه‌های اجتماعی و باعث نگرانی طرفداران اکسو شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تاسیس کمپانی جدید بکهیون عضو گروه اکسو، سوژه شبکه‌های اجتماعی شد. بسیاری از طرفداران اکسو از جدایی وی با SM Entertainment (شرکت سرگرمی و انتشارات موسیقی کره‌ای) ابراز نگرانی کردند. آیا بکهیون از اس‌ام جدا شد؟ در ادامه با آسمونی باشید تا به جزئیات خبر تاسیس کمپانی جدید بکهیون بپردازیم.

خبری در شبکه‌های اجتماعی مطرح شد که بکهیون قصد جدایی از اس‌ام اینترتینمنت را دارد اما حقیقت چیز دیگری است. تاریخ 8 آگوست 2023 بکهیون در پخش لایو اینستاگرام در مورد راه‌اندازی شرکت جدیدش گفت اما وی جدایی کامل از اس‌ام را مطرح نکرد. بکهیون برای مدیریت فعالیت‌های سولو خود یک کمپانی شخصی تاسیس خواهد کرد و همچنان در کنار اکسو و اجراها همانند قبل فعالیت دارد و این شرکت، فقط برای اجراهای پیش روی خودش به تنهایی می‌باشد. او گفته بود که اس‌ام از این تصمیم او خبر دارد.

 بکهیون، چن و شیومین

تا اینکه 9 آگوست هم SM Entertainment ادعا کرده که از این موضوع خبر نداشته و از طریق شبکه‌های اجتماعی مطلع شده. ما اگرچه از این خبر ناگهانی متعجب هستیم اما اطمینان داریم که بکهیون به قول‌هایی که در طول توافق دو جانبه داده عمل خواهد کرد.

مدتی است که چن، شیومین و بکهیون به دلایل مسائل حقوقی خود با SM اختلافاتی داشتند اما گویا آنها با این کمپانی به توافق رسیدند و مشکلات را حل کردند و حالا موضوع تاسیس کمپانی جدید بکهیون مطرح شده.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره کمپانی جدید بکهیون فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کمپانی جدید بکهیون» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید