کد مطلب:  59709 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نماینده تبریز: نیاز به 8 میلیارد دلار برای تامین کالای اساسی داریم

نماینده تبریز: نیاز به 8 میلیارد دلار برای تامین کالای اساسی داریم

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: برای تامین کالاهای اساسی برای 6 ماه دوم سال نیازمند 8 میلیارد دلار اعتبار هستیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تامین کالاهای اساسی در 6 ماهه دوم امسال احتیاج به 8 میلیارد دلار اعتبار داریم تا روند فعلی در بحث تامین کالاهای اساسی حفظ شود.

وی با بیان اینکه روند تامین کالاهای اساسی به شیوه فعلی ظالمانه است افزود: با این شیوه بیشتر به رانت و مافیا کمک می‌شود تا به مردم.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در یک مرحله برای تامین گندم کشور در 6 ماهه دوم نیازمند 2 میلیارد دلار اعتبار هستیم؛ چرا که کشور در سال جاری گرفتار خشکسالی بوده و تولید گندم در شرایط مناسبی قرار نداشته و ما در شرایط فعلی برای تامین 8 میلیون تن گندم نیازمند 2 میلیارد دلار اعتبار هستیم.

علیرضا بیگی در مورد افزایش قیمت شکر خاطرنشان کرد: این همان شکری است که ما بابت خرید آن ارز 4200 تومانی تخصیص داده‌ایم و شکر کیلویی 16 هزار تومان معنی ندارد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در شرایط موجود هر گونه دستکاری قیمت در اقلام اساسی مورد نیاز مردم مثل روغن، گوشت، شکر و برنج و امثال آن تبعات خطرناکی برای گروه‌های ضعیف جامعه خواهد داشت. ما نمی‌توانیم افزایش قیمت‌ها را  بدون آنکه جایگزینی برای مردم داشته باشیم انجام دهیم.

علیرضا بیگی خاطرنشان کرد: این موضوع ضرورت انجام یک عمل جراحی قوی را بیش از پیش در بحث اقتصادی کشور خاطرنشان می‌کند و اگر این جراحی اقتصادی صورت نگیرد فرسایش و روزمرگی کشور را از پا درخواهد آورد.

: برای دریافت مشاوره درباره نماینده تبریز: نیاز به 8 میلیارد دلار برای تامین کالای اساسی داریم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «نماینده تبریز: نیاز به 8 میلیارد دلار برای تامین کالای اساسی داریم» در کادر زیر بنویسید :

4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید