کد مطلب:  65083 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ورود پلیس فتا به کلیپ های غیراخلاقی پسربچه اینستاگرامی و دو دختر

ورود پلیس فتا به کلیپ های غیراخلاقی پسربچه اینستاگرامی و دو دختر

معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا، خبر از ورود پلیس به پرونده کلیپ های غیراخلاقی پسر اینستاگرامی همراه با دو دختر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مدتیست که پست ها و استوری های یک پسر خردسال را در فضای مجازی می بینیم که با واکنش های زیادی مواجه شده است.

در پست های این پسر اینستاگرامی، دو دختر کم سن حضور دارند که به عنوان "ملکه های زیبایی" او معرفی می شوند و دیالوگ هایی را بیان می کنند که به وضوح از حضور مجریان سناریوهای از پیش تعیین شده ای خبر می دهد که گروهی از بزرگسالان آنها را برای این کودکان نوشته اند.

این صفحه اینستاگرامی فعالیت های روزانه داشته و به محض پخش تصاویر پشت صحنه از ضبط کلیپ این کودکان، شک ها به یقین تبدیل شد و واکنش های زیادی را ایجاد کرد؛ چراکه چند عکاس و فیلمبردار با تجهیزان کاملاً حرفه ای که هزینه زیادی دارند حضور داشتند، همچنین حضور یک اسب با نژاد برتر با قیمتی بین 1 تا 2 میلیارد برای ضبط فیلم چطور برای یک پسربچه امکان پذیر است؟

کلیپ های غیراخلاقی پسربچه اینستاگرامی
کلیپ های غیراخلاقی پسربچه اینستاگرامی

سرهنگ رامین پاشایی، معاون فرهنگی-اجتماعی پلیس فتا، اعلام کرده است این کودکان فقط بازیگر بوده اند و افرادی که در پشت صحنه دیده اید یا بازیگردان و یا خانواده آنها هستند.

به گفته وی: «برای افراد دخیل در این موضوع، پرونده قضائی تشکیل شد اما چون در حوزه کودک و نوجوان برخورد می‌کنیم، نوع برخورد ما متفاوت است. دو دختر خانمی که در این کلیپ‌ها فعالیت داشتند، احضار شدند و تفهیم اتهام شدند و توسط مرجع قضائی برای آن قرار مجرمیت صادر شد

از افرادی که در فضای مجازی حضور و فعالیت دارند خواهش می کنیم پیج هایی این گونه را به خاطر آینده کودک هم که شده دنبال نکنند، چراکه چنین پیج های اینستاگرامی متعلق با افراد بزرگسالیست که قصد دارند با به کار گیری کودکان و نمایش های بزک شده و به ابتذال کشاندن فرهنگ جامعه، پول هنگفتی به دست آورند.

: برای دریافت مشاوره درباره ورود پلیس فتا به کلیپ های غیراخلاقی پسربچه اینستاگرامی و دو دختر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ورود پلیس فتا به کلیپ های غیراخلاقی پسربچه اینستاگرامی و دو دختر» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید