مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  62603 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کلیات طرح صیانت از فضای مجازی تصویب شد

کلیات طرح صیانت از فضای مجازی تصویب شد

بر اساس اعلام رسمی کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کابران در فضای مجازی، کلیات این طرح جنجال بر انگیز پس از مدت ها به تصویب رسید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، اعضای کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی پس از کشمکش های فراوان بالاخره در جلسه امروز 3 اسفند 1400 با کسب 18 رای موافق با کلیات این طرح جنجالی موافقت کرده اند.

جلال رشیدی، نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی در این خصوص عنوان کرد: من نه مخالف نظام هستم و نه مخالف انقلاب از خانواده‌ای آمده‌ام که پنج شهید تقدیم کرده است. عده‌ای برای موافقت با این طرح با من تماس می‌گیرند و من را تهدید می‌کنند. این در حالی است که بعد از گذشت مدتی به آغاز به کار کمیسیون مشترک مردم هنوز نگران تصویب این طرح هستند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: این موضوع هم دلیل دارد برای مثال به یکباره اعلام می‌شود که در خلال بررسی بودجه جلسه‌ای برای بررسی این طرح برگزار شود. کسی مخالف ساماندهی فضای مجازی نیست اما آیا این طرح در راستای ساماندهی فضای مجازی است؟ از نظر مردم اینگونه نیست من در کنار مردم هستم.

رضا تقی پور انوری، رئیس کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی در واکنش به صحبت های رشیدی گفت: برگزاری جلسه امروز به یکباره نبوده است و از دو روز قبل در این خصوص نظرخواهی شد. 14 نفر از اعضای کمیسیون با برگزاری این جلسه موافق بودند.

انوری در ادامه عنوان کرد: متاسفانه هنوز تخریب‌ها و تهدیدها در خصوص این طرح ادامه دارد. متاسفانه یکی از دوستان امروز در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی هم مطالبی مطرح کرده است و در رسانه‌ها گفته شد که قرار است جلسه 45 دقیقه‌ای تصمیم گیری شود. این در حالی است که قرار بود جلسه 12:45 برگزار شود نه یک جلسه 45 دقیقه‌ای. باید توضیح داده شود این 45 دقیقه از کجا آمده است.

وی در پایان از بررسی جزئیات طرح در جلسات آینده کمیسیون خبر داد و گفت که زمان برگزاری این جلسات به زودی اعلام خواهد شد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره کلیات طرح صیانت از فضای مجازی تصویب شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کلیات طرح صیانت از فضای مجازی تصویب شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید