مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  62417 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کلاس های آموزشی دانشگاه شهید بهشتی مجازی شدند

کلاس های آموزشی دانشگاه شهید بهشتی مجازی شدند

بر اساس اعلام رسمی دانشگاه شهید بهشتی کلیه کلاس های آموزشی این دانشگاه در تمامی مقاطع تحصیلی در نیم سال دوم سال تحصیلی 1400-1401 مجازی خواهد بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی، کمیته اجرایی ستاد مقابله با کرونا دانشگاه شهید بهشتی، پیرو مصوبات ستاد ملی کرونا و باتوجه به شرایط موجود و قرارگیری شهر تهران در وضعیت قرمز کرونا ، مصوبات جدیدی در خصوص فعالیت های دانشجویان در ترم آتی را تا اطلاع ثانوی و خارج شدن از وضعیت قرمز ابلاغ نموده است.

بر اساس اعلام رسمی این دانشگاه، کلیه کلاس های آموزشی در تمامی مقاطع تحصیلی دانشجویان در نیم سال دوم تحصیلی به صورت مجازی خواهد بود. همچنین جلسات دفاع دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز به صورت مجازی خواهد بود.

اما حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی در آزمایشگاه های تحقیقاتی و پژوهشی برحسب ضرورت با حفظ فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و تهویه مناسب با حداقل افراد در حداقل زمان بلامانع است.

در ادامه لازم به ذکر است که برگزاری کلیه همایش ها و گردهمایی ها صرفا به صورت مجازی امکان پذیر است. هرگونه فعالیت ورزشی در سالن های ورزشی و فضاهای سرپوشیده ممنوع است. اسکان در خوابگاه ها با ظرفیت 50 درصد و منوط به ارائه کارت واکسیناسیون می باشد و پذیرش دانشجوی جدید در خوابگاه ها  ممنوع می باشد.

در پایان این اطلاعیه رسمی تاکید شده است که نظارت بر رعایت جدی تر شیوه نامه های بهداشتی در تمامی بخش های دانشگاه و تکمیل دوز سوم واکسیناسیون در اسرع وقت ضروری می باشد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره کلاس های آموزشی دانشگاه شهید بهشتی مجازی شدند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کلاس های آموزشی دانشگاه شهید بهشتی مجازی شدند» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید