ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  69656 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
کشتی آکواریوم

کشتی آکواریوم

کشتی آکواریوم، یک کشتی تفریحی است که در آن مسافران می‌توانند از نزدیک با حیات دریایی آشنا شوند و به عمق دریاها سفر نمایند.
زمان مطالعه: 4 دقیقه

کشتی آکواریوم کیش یکی از عالی‌ترین تفریحات در دل مروارید خلیج فارس می‌باشد. تماشا کردن موجودات دریایی در کشتی‌ آکواریوم بسیار لذت‌ بخش است. پیشنهاد می‌کنیم پیش از این‌ که سوار کشتی‌ آکواریوم شوید، حتما درمورد کشتی‌های آکواریومی جست‌ و جو کنید تا نهایت لذت را از این تفریح زیبای کیش ببرید. در این مقاله آسمونی ما قصد داریم شما را به صورت کامل با کشتی آکواریوم آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

آکواریوم کیش
آکواریوم کیش

معرفی کشتی آکواریوم کیش

کشتی آکواریوم کیش، یکی از کشتی‌‌های تفریحی کیش می‌باشد که شما را به دنیای زیر آب‌های نیلگون خلیج فارس می‌برد. زیر دریا پر از زیبایی ها و معجزه ها می‌باشد و مردم هر روز چیزهای شگفت‌ انگیز بیشتری از کف اقیانوس ها و دریاها به‌دست‌ می‌آورند. کشتی‌ آکواریوم در جزایر گردشگری مانند کیش حضور دارد و شما را به قلب دریا می‌برد و کمک تان می‌کند تا بتوانید از کف شیشه‌ای این کشتی موجودات زیر آب‌ها را تماشا کنید. اگر شانس داشته باشید می‌توانید در طول مسافرت تان آبزی‌های کمیاب و غول پیکری مانند لاک پشت‌ها یا سفره‌ ماهی‌ها را هم مشاهده کنید. در جزیره کیش کشتی‌های آکواریومی زیادی وجود دارد که از نظر طول و اندازه فرق های زیادی با هم دارند.

معرفی کشتی آکواریوم کیش
معرفی کشتی آکواریوم کیش

تفاوت کشتی‌های آکواریومی با کشتی‌های معمولی چیست؟

کف و دیواره های کشتی‌های معمولی با کشتی‌های آکواریومی یکی نیست به این صورت که در کشتی‌های معمولی کف شیشه‌ای وجود ندارد و نمی‌توان در آن ها زیر دریا را دید، ولی کشتی‌های آکواریومی، کف شیشه‌ای دارند و به راحتی می‌توان کف کشتی ها را تماشا کرد.

لازم به ذکر است که کشتی‌های آکواریومی کیش با هم تفاوت‌های زیادی ندارند. این کشتی‌ها از نظر ابعاد و اندازه تفاوت‌هایی با هم دارند.

ویژگی های کشتی آکواریوم کیش

از تجهیزاتی که موقع حضور شما در کشتی گردشگری آکواریومی کیش در اختیار شما گذاشته می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • برای کودکان زیر ۴ سال هزینه‌‌ای دریافت نمی‌شود و والدین هزینه‌ای برای سفر کودکانشان پرداخت نخواهند کرد.
 • با تهیه بلیط و حضور در کشتی آکواریومی کیش می‌توان از بیمه مسافرتی بهره‌مند شد.
 • با خرید بلیط امکان حضور تمام بانوان و آقایان در کشتی آکواریومی کیش وجود دارد.
 • در این کشتی تمام امکانات مانند موسیقی زنده به همراه برنامه‌های تفریحی برای مسافران عزیز فراهم شده است.
 • در کشتی آکواریومی کیش کافی‌شاپی با باریستا های باتجربه وجود دارد که می‌توانید با خوردن خوراکی‌های خوشمزه آن لذت ببرید.
 • با استفاده از غرفه عکاسی موجود در این کشتی آکواریومی می‌توانید، سفر خود را زیباتر و به‌ یاد ماندنی‌ تر کنید.
 • زیباترین بخش کشتی آکواریومی کیش این است که این امکان را دارد که به کمک آن می‌توان اعماق خلیج‌ فارس را در قسمت زیرین کشتی مشاهده کرد.
 • به کمک این کشتی امکان تماشا کردن تمام آبزیان دریایی از جمله لاک‌ پشت‌های آب‌ شور، ماهی‌های زیبای خلیج‌ فارس، سفره‌ ماهی‌های جذاب، مرجان های جزیره کیش، توتیای تیغ دریایی و تمام زیبایی های اعماق دریا برای شما فراهم شده است.

قوانین کشتی آکواریوم کیش

در کشتی‌های آکواریومی مقررات و قوانینی وجود دارند که می‌بایست حتما آن‌ها را رعایت نمایید. از جمله این قوانین می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کشتی‌های آکواریومی معمولا سانس‌هایی ۱ تا ۲ ساعته دارند. در طی این ۲ ساعت شما می‌توانید از دیدنی اطراف دریا و زیر دریا به حد کافی لذت ببرید.
 • کسانی که از قبل بلیط کشتی‌های آکواریومی را تهیه کرده‌اند باید نیم ساعت قبل از حرکت کشتی آکواریومی در اسکله حضور داشته باشند.
 • باید بلیط های خود را دو ساعت قبل از حرکت کشتی آکواریومی تهیه نمایید.
 • برای کشتی آکواریوم کیش هر بلیطی که تهیه می‌کنید فقط برای یک نفر می‌باشد و دیگران حق استفاده از آن را ندارند.
 • کشتی‌های آکواریومی جزو پرطرفدار ترین تفریحات کیش محسوب می‌شوند و امکان دارد ظرفیت آن‌ها سریع تر پر شود. اگر شما قصد سوار شدن به این کشتی ها را دارید حتما از مدتی قبل به تهیه بلیط اقدام نمایید.
 • اگر شرایط آب و هوای منطقه نامناسب باشد کشتی‌های آکواریومی سفر به دریا را لغو می‌کنند.
 • داخل کشتی‌های آکواریومی آوردن ویلچر، چرخ‌های دستی و یا کالسکه ممنوع است.
کشتی آکواریوم کیش
کشتی آکواریوم کیش

خرید بلیط کشتی آکواریوم کیش

با توجه به اینکه خرید بلیط کشتی های آکواریومی کیش از سایت های مختلف انجام می‌شود باید از معتبر بودن آن نیز اطمینان حاصل کنید. قطعا در تمامی بلیط فروشی ها قیمت خرید بلیط کشتی آکواریوم با یکدیگر برابر نیستند. قصد گردشگران از سفر، رسیدن به آرامش و لذت بردن از دنیای زیر آب است پس باید بلیط خود را از نماینده‌ای معتبر خریداری نمایید. یکی از نشانه‌های معتبر بودن خرید بلیط کشتی آکواریوم ارائه بیمه مسافرتی می‌باشد. یکی دیگر از نکاتی که باید هنگام خرید بلیط کشتی آکواریوم به آن توجه کنید پشتیبانی نماینده بلیط فروشی می‌باشد. بهتر است بلیط خود را از نماینده‌ای خریداری کنید که ۲۴ ساعته شما را پشتیبانی کند. نماینده می‌تواند در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکلی به شما سریعا اطلاع دهد و اگر در هر زمینه سؤالی برایتان پیش آمد می‌تواند به سرعت پاسخگوی شما باشد.

مشکلات خرید بلیط کشتی آکواریوم از منابع نا معتبر

همانطور که می‌دانید در سفر مدیریت زمان یکی از نکات بسیار مهم است. اگر شما قصد خرید بلیط کشتی آکواریوم را برای ساعت خاص دارید حتما باید در زمان خرید از معتبر بودن نماینده فروش بلیط خود مطمئن باشید چون اگر نماینده فروش بلیط معتبر نباشد امکان دارد به‌ موقع بلیط کشتی آکواریوم به دست شما نرسد، و سرانجام شما از سانس موردنظر خود جا بمانید. یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در زمان خرید بلیط کشتی آکواریوم از منابع نا معتبر برای شما پیش آید در هنگام طوفانی بودن و مواج بودن دریا است. در همچین مواقعی برای حفظ امنیت گردشگران و مسافران بیشتر سفر های گردشگری با کشتی آکواریومی لغو می‌شوند. اگر بلیط خود را از منابع نا معتبر خریداری کنید، امکان این وجود ندارد تا مبلغی که برای خرید بلیط پرداخت کردید به شما بازگردانده شود. بنابراین اگر می‌خواهید از بازگشت مبلغ پرداختی خودتان اطمینان حاصل کنید بهتر است بلیط را از منابع معتبر خریداری نمایید.

آدرس کشتی آکواریوم

آدرس محل سوار شدن به کشتی آکواریوم، اسکله بزرگ تفریحی کیش، واقع در انتهای بلوار دریا است.
ساعت کاری ممکن است با توجه به شرایط آب و هوایی ساعت کاری کشتی‌ آکواریوم تغییر پیدا کند. معمولا کشتی‌ آکواریوم در سانس‌های یک تا دو ساعته فعالیت می‌کنند.
لوکیشن گوگل مپ، بلد، نشان

 

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره کشتی آکواریوم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کشتی آکواریوم» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید