مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  69400 
درج نظر
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کریم بنزما از رئال مادرید جدا شد

کریم بنزما از رئال مادرید جدا شد

تهران- ایرنا- باشگاه رئال مادرید به صورت رسمی از جدایی کریم بنزما خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

با اعلام باشگاه رئال مادرید، کریم بنزما به صورت رسمی از این تیم جدا شد. در بیانیه باشگاه رئال به شرح زیر است:

رئال مادرید می‌خواهد قدردانی و تمام محبت خود را نسبت به کسی که در حال حاضر یکی از بزرگترین اسطوره های ما است، نشان دهد.

کریم بنزما در سال ۲۰۰۹ و در سن ۲۱ سالگی به باشگاه ما آمد و یک بازیکن مهم در این عصر طلایی تاریخ ما بوده است. در طول چهارده فصلی که او از سپر و پیراهن ما دفاع کرده، ۲۵ عنوان قهرمانی کسب کرده است که یک رکورد برای رئال مادرید است: ۵ جام اروپا، ۵ جام باشگاه های جهان، ۴ سوپرجام اروپا، ۴ لیگ، ۳ کوپا دل ری و ۴ سوپرجام اسپانیا.

کریم بنزما با ۶۴۷ بازی، پنجمین بازیکنی است که بیشترین بار پیراهن ما را بر تن کرده و با ۳۵۳ گل دومین گلزن تاریخ رئال مادرید است. او همچنین دومین گلزن تاریخ رئال مادرید در لیگ و جام ملت های اروپا است و همچنین چهارمین گلزن لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ این رقابت ها و چهارمین گلزن تاریخ لیگ است.

دوران حرفه‌ای کریم بنزما در رئال مادرید نمونه‌ای از رفتار و حرفه‌ای بودن بوده و نشان دهنده ارزش‌های باشگاه ما است. کریم بنزما حق تصمیم‌گیری درباره آینده خود را به دست آورده است.

مادریدیستاها و همه هواداران در سراسر جهان از فوتبال جادویی و منحصر به فرد او لذت برده‌اند که او را به یکی از اسطوره های بزرگ باشگاه ما و یکی از اسطوره های بزرگ فوتبال جهان تبدیل کرده است.

رئال مادرید همیشه خانه او بوده و خواهد بود و او برای او و همه خانواده اش در این مرحله جدید از زندگی اش آرزوی بهترین ها را دارد.

سه‌شنبه هفته آینده یک اقدام نهادی برای ادای احترام و خداحافظی از کریم بنزما در رئال‌مادرید با حضور فلورنتینو پرز رئیس باشگاه برگزار می‌شود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره کریم بنزما از رئال مادرید جدا شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کریم بنزما از رئال مادرید جدا شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید