کد مطلب:  65663  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کریستوف گالتیه سرمربی پی اس جی شد

کریستوف گالتیه سرمربی پی اس جی شد

باشگاه پاری سن ژرمن بعد از یک نشست خبری از کریستوف گالتیه، سرمربی جدید خود رونمایی کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

باشگاه پاری سن ژرمن بعد از یک نشست خبری از کریستوف گالتیه، سرمربی جدید خود رونمایی کرد. از همان اواسط فصل گذشته و بعد از حذف غیرمنتظره در لیگ قهرمانان برابر رئال مادرید بود که مشخص شد پوچتینو جایی در این باشگاه ندارد و جدایی او قطعی است. در ماه های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال توافق پاری سن ژرمن با گزینه هایی چون زین الدین زیدان، آنتونیو کونته، مکس آلگری، یوواخیم لوو و ... مطرح شد و در نهایت هیچ کدام از این اخبار صحت نداشت. در نهایت لوییس کامپوس، مدیر ورزشی جدید باشگاه روی انتخاب کریستوف گالتیه به عنوان سرمربی جدید اصرار ورزید و این اتفاق رخ داد.

به گزارش آسمونی، این سرمربی باتجربه در سال های اخیر موفق به قهرمان کردن لیل در لیگ فرانسه و کسب نتایج درخشان با نیس شده و حالا مهم ترین فرصت دوران مربیگری او فرا رسیده است. حضور روی نیمکت تیم پرستاره پاری سن ژرمن کاری دشوار و طاقت فرسا است، اما به نظر می رسد این بار باشگاه فرانسوی تمایلی به توافق با نام های بزرگ و پرسر و صدا نداشته و ماموریت سخت فتح عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان، این بار به دست کریستوف گالتیه سپرده شده است.

: برای دریافت مشاوره درباره کریستوف گالتیه سرمربی پی اس جی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «کریستوف گالتیه سرمربی پی اس جی شد» در کادر زیر بنویسید :

4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید