کد مطلب:  62078 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کرمان به عنوان پایتخت گردشگری مقاومت معرفی شد

کرمان به عنوان پایتخت گردشگری مقاومت معرفی شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از معرفی این استان به عنوان پایتخت گردشگری مقاومت در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران خبرداد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، فریدون فعالی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان در حاشیه افتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران از انتخاب استان کرمان به عنوان پایتخت گردشگری مقاومت خبر داد و گفت: اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان با مشارکت کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کرمان و شهرداری های سیرجان، بم و رفسنجان در  فضایی به مساحت 200 مترمربع، جاذبه های تاریخی، طبیعی و گردشگری دیار کریمان را در نمایشگاه فوق الذکر معرفی می کند.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان در ادامه خاطرنشان کرد: در غرفه استان کرمان به جنبه های تخصصی صنعت گردشگری این استان به صورت ویژه پرداخته می شود.

وی با تشکر از همکاری و حضور شهرداری های سیرجان، بم و رفسنجان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری در تهران عنوان کرد: در این نمایشگاه تفاهم نامه های همکاری بین شهرداریهای استان کرمان وسایر شهرداری ها و صنایع وابسته به صنعت گردشگری سراسر کشور منعقد خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به بسته های سرمایه گذاری صنعت گردشگری کرمان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران تاکید کرد: استان کرمان آمادگی ارائه تسهیلات به سرمایه گذاران حوزه های مختلف گردشگری از محل منابع مالی تبصره 18 را دارد.

وی در پایان با اشاره به نزدیک شدن هر چی بیشتر به ایام نوروز 1400 و سفر های نوروزی در تعطبلات خاطرنشان کرد: بدون شک برگزاری نمایشگاههای گردشگری می تواند به پیوند مردم و کسب و کارهای وابسته به این صنعت بیش از پیش یاری کند.

: برای دریافت مشاوره درباره کرمان به عنوان پایتخت گردشگری مقاومت معرفی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کرمان به عنوان پایتخت گردشگری مقاومت معرفی شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید