کد مطلب:  64094 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایلان ماسک قصد دارد Embed کردن توییت‌ها را پولی کند

ایلان ماسک قصد دارد Embed کردن توییت‌ها را پولی کند

ایلان ماسک به‌تازگی موفق به خرید توییتر به قیمت 44 میلیارد دلار شده است و حالا قصد دارد تغییرات جدیدی در این پلتفرم ایجاد بکند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ایلان ماسک به‌تازگی موفق به خرید توییتر به قیمت 44 میلیارد دلار شده است و حالا قصد دارد تغییرات جدیدی در این پلتفرم ایجاد بکند. ماسک قصد دارد از قابلیت جاسازی یا embed کردن توییت‌های افراد مشهور توییتر در وب‌سایت‌های شخص‌ثالث پول دریافت کند. البته به نظر می‌رسد توییتر قبل از قبول پیشنهاد خرید این شرکت به فکر انجام این تغییرات بوده است. یکی از مدیران توییتر در همین‌رابطه گفته است که تغییرات مذکور ممکن است برای بهبود پلتفرم صورت بگیرند.

ماسک قرار است بخشی از مبلغ خرید توییتر را حدود 13 میلیارد دلار می‌شود از طریق وام و بخش دیگری را از طریق فروش سهام تسلا تامین کند. ماسک گفته که قصد دارد تغبیرات جدیدی در توییتر ایجاد بکند و شفافیت این شبکه احتماعی را افزایش بدهد. او با این کار می‌خواهد اعتماد عمومی را به توییتر برگرداند. با این حال، خیلی‌ها از الان نگران روی سر کار آمدن ماسک هستند و برای مثال کارکنان توییتر نگرانی خود را از تعدیل نیرو در این شرکت بیان کرده‌اند.

نظر خود را درباره «ایلان ماسک قصد دارد Embed کردن توییت‌ها را پولی کند» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید