کد مطلب:  65927  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حضور فوتبالیست فوتبال بانوان بر روی کاور بازی FIFA 23

حضور فوتبالیست فوتبال بانوان بر روی کاور بازی FIFA 23

از کاور نسخه آلتیمیت ادیشن بازی FIFA 23 رونمایی شد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شرکت الکترونیک آرتز از کاور نسخه آلتیمیت ادیشن بازی FIFA 23 رونمایی کرده است.

طبق عکس منتشر شده، برای سومین سال متوالی، عکس کیلیان امباپه، فوق ستاره تیم پاری سن ژرمن و تیم ملی فرانسه بر روی کاور اصلی بازی قرار خواهد گرفت. این در حالیست که سم کر، بازیکن خانم تیم ملی استرالیا و تیم باشگاهی چلسی بر روی کاور نسخه آلتیمیت ادیشن بازی FIFA 23 در کنار امباپه حضور دارد.

از زمانی که فوتبال بانوان در بازی FIFA قرار داده شده است، این اولین بار است که عکس یکی از فوتبالیست‌‌ خانم بر روی کاور بازی قرار داده می‌شود. علاوه بر این شرکت EA قرار است اطلاعات بیشتری از بازی را در هفته جاری منتشر کند و تریلر بازی قرار است امروز، چهارشنبه 28 تیر ماه منتشر شود. فیفا پیش‌تر اعلام کرده بود که قرار است تیم‌های باشگاهی بانوان را به بازی فیفا اضافه کند و با توجه به کاور این نسخه، به نظر می‌رسد که در بازی شاهد حضور تیم‌های باشگاهی بانوان در عنوان FIFA 23 خواهیم بود.

علاوه بر این مشخص شده است که بازی FIFA 23 قرار است برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم عرضه شود و به رایگان به محض آغاز جام جهانی، مود آن به بازی اضافه خواهد شد و کاربران می‌‌توانند از آن استفاده کنند. همچنین بازی FIFA 23 قرار است از قابلیت کراس پلتفرم بهره مند باشد و کاربران پلی استیشن می‌‌توانند با کاربران ایکس باکس و یا رایانه‌های شخصی به بازی بپردازند.

بازی FIFA 23 قرار است آخرین عنوان سری بازی های فیفا باشد. قبل‌تر مشخص شد که الکترونیک آرتز دیگر قرار داد جدیدی با فیفا امضا نخواهد کرد و دیگر نمی‌توان از نام آنها بر روی بازی خود استفاده کند. همچنین مشخص شد که نام بازی بعد از عنوان FIFA 23 قرار است EA Sports FC باشد و کلی نوآوری جدید خواهد داشت.

 

: برای دریافت مشاوره درباره حضور فوتبالیست فوتبال بانوان بر روی کاور بازی FIFA 23 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «حضور فوتبالیست فوتبال بانوان بر روی کاور بازی FIFA 23» در کادر زیر بنویسید :

5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید