کد مطلب:  61417 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کاهش 80 درصدی شکایات مردم از پلیس در تهران

کاهش 80 درصدی شکایات مردم از پلیس در تهران

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی تهران از کاهش 80 درصدی شکایات از نیروی انتظامی شهر تهران و افزایش 8 درصدی تقدیر و تشکر مردم خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، سردار حمید خروش با بیان اینکه میزان شکایات از نیروی انتظامی پایتخت به میزان 80 درصد کاهش یافته است بیان کرد: در مجموعه پلیس تهران بزرگ، به نسبت سال گذشته در حوزه شکایت نزدیک به 80 درصد کاهش و در حوزه تقدیرات و تشکرات از مأموران پلیس بالای 8 درصد افزایش داشته ایم.

سردار خروش با اشاره به سامانه ارتباط همشهریان و نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: سامانه 197یک پل ارتباطی بین شهروندان و مدیران ارشد انتظامی است، یعنی از طریق این سامانه شهروندان می‌توانند پیشنهاد و انتقادات، شکایات، تقدیر و یا درخواست خود را به گوش فرماندهان انتظامی برسانند.

وی درخصوص نحوه رصد و بررسی شکایات مردمی گفت: در جلسات مختلف به صورت ماهانه نقطه نظرات شهروندان را بررسی می‌کنیم و شکایات را دسته بندی می‌کنیم و آنها را به هر پلیس و رده مخصوص به خود انتقال می‌دهیم.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی تهران با اشاره به پیاده سازی طرح های ابتکاری جدید پلیس پایتخت افزود: جدیداً در طرح‌های ابتکاری که در حوزه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ مطرح است، به سراغ مامورینی که شهروندان از آنها تقدیر یا شکایت داشته اند می‌رویم، اگر از آن مأمور تقدیر شده بود ما هم از او تقدیر می‌کنیم و اگر شکایتی شده باشد آن مأمور را فرا می‌خوانیم و توجیهش می‌کنیم.

در پایان سردار خروش با اشاره به برخی موارد تماس های مردمی با این سامانه گفت: اغلب تماس‌هایی که شهروندان با 197 می‌گیرند در حوزه روان سازی ترافیک است و بعد از آن اعتراض به جرایم و کاهش قبض‌های جرایم، برخورد با معتادان متجاهر، برخورد با دست فروشانی که سد معبر می‌کنند، مباحث مربوط به اماکن و همچنین افزایش گشتی‌های پلیس بیشترین دغدغه‌هایی است که مردم با 197 در فرماندهی تهران بزرگ در میان گذاشته اند.

: برای دریافت مشاوره درباره کاهش 80 درصدی شکایات مردم از پلیس در تهران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کاهش 80 درصدی شکایات مردم از پلیس در تهران» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید