مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  65549 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کاهش 50 درصدی قیمت کارت های گرافیک دست دوم

کاهش 50 درصدی قیمت کارت های گرافیک دست دوم

با سقوط بازار رمزارزها در طی چند هفته‌ی گذشته، قیمت کارت‌های گرافیک نیز کاهش پیدا کرده و انتظار می‌رود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

با سقوط بازار رمزارزها در طی چند هفته‌ی گذشته، قیمت کارت‌های گرافیک نیز کاهش پیدا کرده و انتظار می‌رود که با تغییر الگوریتم اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام در آینده‌ای نزدیک، روند کاهشی قیمت این محصولات کماکان ادامه داشته باشد. استخراج‌کنندگان رمزارز در سال گذشته با افزایش ارزش بیت کوین حدود 35 درصد از کارت‌های گرافیک موجود در بازار را خریداری کرده بودند و حالا با افت شدید ارزش بیت کوین، این افراد شروع به فروش کارت‌های خود کرده‌اند و کاربران می‌توانند این محصولات را با هزینه‌ای کمتر از قیمت چند ماه پیش در خرده‌فروشی‌هایی مانند eBay خریداری کنند.

به گزارش آسمونی، موجودی و قیمت فعلی برخی از کارت‌های گرافیک را نیز نشان داده است. برای مثال، کارت انویدیا RTX 3090 Ti، که در ماه آپریل گذشته با قیمت حدودی 2000 دلار به‌فروش می‌رسید، حالا با قیمت 1650 دلار در دسترس قرار دارد. همچنین قیمت نسخه‌ی 10 گیگابایتی کارت RTX 3080 نیز از 1000 دلار به 770 دلار کاهش پیدا کرده است.

کاهش قیمت کارت‌های گرافیک تنها مختص کارت‌های دست دوم نبوده و قیمت کارت‌های جدید نیز با افت قابل توجهی روبه‌رو بوده است. همین موضوع باعث شده تا قیمت مادربردها نیز کاهش پیدا کند چرا که کاربران دیگر نیازی به خرید باندل‌های کارت گرافیک و مادربرد ندارند. علاوه بر این، گفته می‌شود که انویدیا نیز تولید نسخه‌ی 12 گیگابایتی کارت RTX 3080 را متوقف کرده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره کاهش 50 درصدی قیمت کارت های گرافیک دست دوم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کاهش 50 درصدی قیمت کارت های گرافیک دست دوم» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید