مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63806 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کاهش شدید مشترکین نتفلیکس

کاهش شدید مشترکین نتفلیکس

نتفلیکس در سال‌های اخیر جزو محبوب‌ترین سرویس‌های استریم ویدیو بوده است و کاربران با پرداخت حق اشتراک ماهانه می‌توانند کلی فیلم و سریال تماشا کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، نتفلیکس در سال‌های اخیر جزو محبوب‌ترین سرویس‌های استریم ویدیو بوده است و کاربران با پرداخت حق اشتراک ماهانه می‌توانند کلی فیلم و سریال تماشا کنند. بعد از موفقیت این شرکت، غول‌های دیگری نیز در صنعت استریم ظاهر شدند که از آن جمله می‌توان به آمازون پرایم، دیزنی پلاس و اچ‌بی‌او مکس اشاره کرد. حالا با افزایش رقابت در این عرصه، شاهد کاهش اقبال کاربران به نتفلیکس هستیم.

نتفلیکس برای اولین بار در تاریخ خود با کاهش مشترکین‌اش مواجه شده است. براساس این گزارش، نتفلیکس در سه ماهه اول 2022 بیش از 1 میلیون نفر مشترکین خود را از دست داده است. البته به نظر می‌رسد این موضوع طبیعی است برای اینکه این پلتفرم در جریان شیوع ویروس کرونا با اقبال شدیدی مواجه شد و حالا با بهبود اوضاع، از این شدت کاسته شده است. اما شاید دلیل اصلی کاهش مشترکین نتفلیکس این باشد که این شرکت اخیرا قیمت‌های اشتراک خود را افزایش داده است و همین موضوع باعث شده تا کاربران به سراغ سرویس‌های ارزان‌تر بروند‌.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره کاهش شدید مشترکین نتفلیکس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کاهش شدید مشترکین نتفلیکس» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید