سن تزریق واکسن در استان های زیادی کاهش یافته است. | آسمونی
کد مطلب: 60086 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کاهش سن واکسیناسیون در اکثر استان های کشور

کاهش سن واکسیناسیون در اکثر استان های کشور

وزارت بهداشت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سن واکسیناسیون در اکثر استان‌ها کاهش یافت و افرادی زیادی می توانند در سامانه ثبت نام کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، وزارت بهداشت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سن واکسیناسیون در اکثر استان‌ها کاهش یافت و گروه‌های سنی زیادی می‌توانند به سامانه نوبت‌دهی واکسیناسیون مراجعه و زمان و محل دریافت واکسن را انتخاب کنند.

بر اساس همین اطلاعیه، افراد طبق گروه‌های سنی زیاد می‌توانند به سامانه نوبت‌دهی واکسیناسیون مراجعه و زمان و محل دریافت واکسن را انتخاب کنند.

آن طور که وزارت بهداشت اعلام کرده است؛ متولدین 1383 و قبل از آن در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، لرستان، همدان و یزد، می‌توانند با ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت، نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام کنند.

آن طور که واردات واکسن و واکسیناسیون در کشور سرعت گرفته است،این امکان وجود دارد که جمعیت هدف واکسیناسیون را که شامل 61 میلیون و 200 هزار نفر می‌شود، در زمان از پیش تعیین شده واکسینه کرد و به ایمنی جمعی رسید.

پیش از این، مقدار واردات واکسن در هفته حدود 1.1 میلیون تا 2 میلیون دوز بود که اکنون این مقدار به 5 میلیون دوز در هفته و در برخی هفته‌ها، تا 10 میلیون دوز رسیده است. 

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، تا 28 شهریور 1400، 29 میلیون و 467 هزار و 568 نفر دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

بر همین اساس، 13 میلیون و 904 هزار و 702 نفر نیز دوز دوم را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به 43 میلیون و 372 هزار و 270 دوز رسید.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره کاهش سن واکسیناسیون در اکثر استان های کشور فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «کاهش سن واکسیناسیون در اکثر استان های کشور»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 3 = ?