مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  66100 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کاهش تعداد بازیکنان فعال بازی‌های اکتیویژن نسبت به گذشته

کاهش تعداد بازیکنان فعال بازی‌های اکتیویژن نسبت به گذشته

میزان درآمد اکتیویژن و کاربران فعال بازی‌های تولید شده در سه ماهه دوم سال 2022 کاهش یافته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تعداد بازیکنان فعال عناوین اکتیویژن نسبت به سال‌های گذشته، کاهش چشم گیری داشته است و به زیر 100 میلیون کاربر فعال رسیده است.

در طول بازه سه ماهه دوم سال 2022، تعداد بازیکنان فعال در طول یک ماه عناوین اکتیویژن به عدد 94 میلیون کاربر رسید که نشان از کاهش تعداد بازیکنان فعال دارد. این مقدار، کمترین تعداد کاربران را از سال 2019 نشان می‌دهد که به لطف انتشار بازی Call of Duty Mobile، این رقم به 150 میلیون کاربر در سه ماهه اول سال 2021 رسیده بود.

اکتیویژن روز دوشنبه اعلام کرد که میزان درآمد در طول بازه سه ماهه دوم سال 2022 نسبت به گذشته کاهش یافته است و نشان دهنده کم شدن مشارکت بازیکنان و عدم توانایی در جذب بازیکنان توسط بازی‌های Call of Duty بوده است. با این حال می‌توان در نظر داشت که میزان استقبال کاربران در اواخر سال میلادی 2022 مجددا افزایش پیدا کند، زیرا دو عنوان جدید از سری Call of Duty قرار است در اواخر سال 2022 میلادی عرضه شود.

اولین عنوانی که تاریخ عرضه آن مشخص شده است، عنوان Modern Warfare 2 است که قرار است در تاریخ 28 اکتبر (6 آبان) عرضه شود. عنوان دیگر، وارزون 2 می‌باشد که هنوز زمان رسمی عرضه آن مشخص نشده است اما تا آخر سال 2022 میلادی عرضه خواهد شد و دنیای Moder Warfare را گسترش خواهد داد.

اکتیویژن در همین خصوص در روز دوشنبه گفت:

استودیو‌های گسترش یافته اکتیویژن به پیشرفت‌های قوی خود در ایجاد تجارب نوآورانه موبایلی که باعث گسترش وارزون می‌شود، ادامه می‌دهد.
تیم‌های توسعه در سراسر اکوسیستم Call of Duty مستقر شده‌اند تا بازی‌ها را در زمان عرضه پشتیبانی کنند و محتوا‌های جدیدی را برای سال 2023 و بعد از آن تولید کنند.

اگر چه تعداد کاربران فعال ماهانه بازی‌های اکتیویژن کاهش یافته است، اما سونی معتقد است که تصاحب اکتیویژن توسط مایکروسافت باعث خواهد شد تا علاقه مندان به خرید کنسول بازی، به سمت کنسول‌های ایکس باکس جذب شوند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره کاهش تعداد بازیکنان فعال بازی‌های اکتیویژن نسبت به گذشته فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کاهش تعداد بازیکنان فعال بازی‌های اکتیویژن نسبت به گذشته» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید