کد مطلب:  64355 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کالابرگ الکترونیک یا کوپن

کالابرگ الکترونیک یا کوپن

کالابرگ الکترونیک در واقع همان کوپن های دهه 60 و 70 است اما با اندکی تغییر. اما نحوه دریافت و استفاده از آن چگونه است؟
زمان مطالعه: 1 دقیقه

طرح کالابرگ الکترونیکی توسط دولت در سال 1401 اجرا خواهد شد. البته مانند دهه 60 و 70 قرار نیست برگه های کاغذی را در اختیار مردم قرار دهند و با تحویل آنها به مغازه دار کالاهای اساسی را تهیه کنند. در ادامه مطلب آسمونی درباره اینکه کالابرگ چیست و جزئیات آن صحبت می کنیم.

کالابرگ الکترونیکی چیست؟

دولت تصمیم دارد مردم بتوانند کالاهای اساسی خود را با استفاده از کالابرگ الکترونیک تهیه کنند. با استفاده از این روش، کالاهای اساسی با قیمت کمتری در اختیار مردم قرار می گیرد.

کارت کالابرگ الکترونیک

قرار نیست چیزی به شکل کوپن یا کارت جدید در اختیار مردم قرار گیرد، بلکه افراد با استفاده از همان کارت های بانکی خود و همان کارتی که یارانه به حسابشان واریز می شود می توانند کالاهای اساسی را خریداری کنند. زیرا مبلغ کالابرگ الکترونیک به حساب آنها واریز می شود و دیگر نیازی به افتتاح کارت جدید نیست.

زمان ثبت نام کالابرگ الکترونیکی

دولت فعلاً در حال برنامه ریزی برای کالابرگ الکترونیک است و هنوز به مرحله اجرا در نیامده است.
چنانچه خبر جدیدی از نحوه درخواست کالابرگ الکترونیک از جانب دولت اعلام شود اخبار کالابرگ الکترونیکی در اسرع وقت در همین پست به اطلاع عموم خواهد رسید.

کالابرگ الکترونیکی شامل چه کسانی میشود؟

کالابرگ الکترونیک شامل افراد دهک های پایین جامعه است. هنوز اطلاعاتی درباره اینکه این کالابرگ شامل چه کسانی می شود و همچنین سوالاتی درباره اینکه کالابرگ الکترونیکی کی واریز میشود همچنان نامعلوم است.

تفاوت یارانه و کالابرگ الکترونیک چیست؟

تنها تفاوت کالابرگ الکترونیک و یارانه در این است که یارانه را می توان به صورت نقدی از حساب دریافت کرد و در هر زمینه ای خرج کرد اما کالابرگ الکترونیک قابل دریافت نقدی نیست و فقط می توان کالاهای اساسی را به صورت خرید با کارت بانکی انجام داد.

: برای دریافت مشاوره درباره کالابرگ الکترونیک یا کوپن فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کالابرگ الکترونیک یا کوپن» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید