کد مطلب:  61143  درج نظر
زمان مطالعه: 7 دقیقه
10 کار در منزل آسان طبق آمار سایت گاسی وب

10 کار در منزل آسان طبق آمار سایت گاسی وب

معمولاً در گذشته درخواست‌ها برای کار در منزل از طرف بانوان بیشتر بود، اما امروز هم بانوان هم آقایان به دنبال این گونه مشاغل هستند.
زمان مطالعه: 7 دقیقه

امروزه به دلیل مسائل اقتصادی حاکم بر تمامی کشورها، افراد به دنبال پیدا کردن کار در منزل هستند. در این صورت هم می‌توانند به کارهای منزل خود برسند و هم درآمدی داشته باشند. معمولاً در گذشته درخواست‌ها برای کار در منزل از طرف بانوان بیشتر بود، اما امروز هم بانوان هم آقایان به دنبال این گونه مشاغل هستند. ما در این محتوا می‌خواهیم ده مورد کار در منزل آسان طبق آمار سایت گاسی وب را برای شما عزیزان بیان کنیم تا درصورتی که تمایل به انجام کار دارید، بتوانید از این موارد ایده بگیرید.

کار آسان در منزل با بهترین ایده‌ها

کار آسان در منزل

کار آسان در منزل یکی از لذت‌بخش‌ترین و همچنین بی‌دردسرترین کارها در دنیای امروزی است. همه افراد دوست دارند که در منزل خود مشغول به کار شوند و در ازای آن درآمدی کسب کنند؛ اما خیلی از افراد ایده‌ای برای انجام کار در منزل ندارند و نمی‌دانند چه فعالیتی را در منزل خود شروع کنند تا در ازای آن بتوانند درآمد بالایی داشته باشند.

 ما در این محتوا به شما می‌آموزیم که چگونه کار در منزل پیدا کنید و از آن کار در خانه درآمد کسب کنید. در این راستا شرکت‌هایی وجود دارند که کار در منزل ارائه می‌دهند. یکی از این شرکت‌ها گاسی وب است. موارد زیر ده نمونه از بهترین ایده‌ها برای کار در منزل می‌باشند که جزو فعالیت‌های پردرآمد به شمار می‌آیند.

کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است. امروزه به دلیل همین محبوبیت می‌توان از آن به عنوان یک منبع برای کسب درآمد استفاده کرد. از جمله روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام به نقل از گاسی وب می‌توان به:

 • فروش کالا و یا ارائه خدمات به طور مستقیم
 • فروش کالا به طور غیرمستقیم و یا واسطه بودن برای خدمات
 • ایجاد یک برند خاص در اینستاگرام
 • تبلیغات
 • ساخت ویدیوهای آموزشی
 • و...

 اینستاگرام یک بستر بسیار عالی برای انجام موارد بالا فراهم آورده است. در صورتی که فعالیت شما در زمینه خود دارای ایده‌ای بسیار نوین و متفاوت نسبت به دیگر افراد باشد و همچنین محتوای خوبی را ارائه دهید، می‌تواند یک منبع درآمد بسیار عالی داشته باشید.

تولیدکننده محتوا

تولید محتوا یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد اینترنت در منزل است. برای این کار تنها نیاز است یک دستگاه متصل به اینترنت مانند لپ تاپ داشته باشید و در کنار آن دارای ذهنی خلاق نیز باشید. شما می‌توانید برای سایت‌ها و مجموعه‌های مختلفی تولید محتوا کنید و در ازای آن هزینه کار خود را دریافت کنید. برای کار تولید محتوا نیاز به مهارت خاصی ندارید تنها تسلط بر زبان فارسی، مهارت نویسندگی، توانایی کار با نرم افزارهای ورد و غیره می‌تواند تنها نیاز اولیه شما در این زمینه باشد.

مشاوره سئو

دیگر فعالیتی که می‌توان از آن به عنوان یک شغل در منزل یاد کرد مشاوره سئو است؛ اما برای اینکار نیاز به یادگیری و داشتن علم مخصوص به آن دارید. در صورتی که از این دانش بهره‌مند شده باشید می‌توانید از آن درآمد خوبی کسب کنید. یک مشاور سئو موارد زیر را باید انجام دهد:

 • چینش سایت از لحاظ ساختاری برای موتورهای جستجو
 • تجزیه و تحلیل و جمع‌آوری داده برای به حداکثر رساندن سایت در جستجوهای گوگل
 • بررسی لینک‌های رقیب و آنالیز آن‌ها
 • تلاش برای بهبود سایت
 • و...

راه اندازی سایت محتوایی

شما می‌توانید سایت‌های محتوایی راه اندازی کرده و کسب درآمدی میلیونی از آن داشته باشید. محور اصلی این سایت‌ها تولید مقالات تخصصی و عمومی در زمینه خودشان است. انواع سایت‌های خبری، تفریحی، تخصصی، علمی، اقتصادی و غیره می‌تواند جزو سایت‌هایی محتوایی برای کسب درآمد عالی در منزل باشد.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

یکی از پردرآمدترین شغل‌های خانگی راه اندازی فروشگاه اینترنتی است. برای این کار نیاز به زمان گذاری و تخصص نیز هست. اولین قدم این است که کالای موردنظر خود را برای فروش انتخاب کنید. اگر می‌خواهید در یک زمینه به طور تخصصی فعالیت داشته باشید و تنها یک مدل کالا را بفروشید، بررسی کنید که میزان تقاضای کالای موردنظر شما در بازار به چه صورت است. در کنار این مورد ارسال کالاها، بسته‌بندی آن‌ها و دیگر موارد را نیز باید مورد توجه قرار دهید؛ اما در صورتی که کار شما خوب باشد، افراد بیشتری به سمت شما جذب شده و می‌تواند درآمد بسیار بالا کسب کنید.

مشاور تغذیه

یکی از شغل‌های پردرآمد بدون سرمایه در منزل، می‌توان مشاوره تغذیه باشد. کسانی که دارای دانش و آگاهی نسبت به این عنوان هستند می‌توانند با ایجاد بستری برای جذب مخاطب به کار مشاوره تغذیه بپردازند. تقاضا برای این امر در دنیای امروزی بسیار بالا است و می‌توان گفت هر شخصی در طول زندگی خود حداقل یک‌بار به مشاوره تغذیه برای دریافت برنامه غذایی سالم و مناسب مراجعه کرده است. شما می‌توانید مشاوره تغذیه‌ای را در بستر سایت اینستاگرام و یا دیگر صفحات مجازی به مخاطب خود ارائه دهید.

فروش دوره‌های آموزشی دیجیتال

از دیگر راه‌های کسب درآمد از دیجیتال مارکتینگ فروش دوره‌های آموزشی است. این دوره‌ها می‌تواند توسط خود شما ضبط شده باشد و مدرس آن خودتان باشید، یا این که دوره توسط افراد دیگری ضبط شده باشد و شما تنها به عنوان یک رابط فروشنده آن دوره باشید. دوره موردنظر می‌تواند در انواع زمینه‌های زیر باشد:

 • انگیزشی
 • آموزشی
 • روانشناسی
 • علمی
 • اقتصادی
 • مذهبی
 • و...

بازاریابی پورسانتی

یکی از شغل‌های خانگی پردرآمد، فروش و بازاریابی پور سانتی است. این کار دارای مراحل مختلفی است. مرحله اول این است که یک خریدار باید پیدا کنید که بخواهد محصولات خود را بفروشد.

 • در مرحله بعدی شما باید اطلاعاتی در زمینه محصولات کسب کنید و همچنین یک بستر برای فروش آن داشته باشید مانند اینستاگرام، سایت و غیره.
 • پس از آن باید به تبلیغ آن محصول بپردازید
 • در نهایت پس از پیدا شدن خریدار درصد خود را از قیمت کل آن محصول بردارید. هر چه شما محصول را به افراد بیشتری بفروشید، درآمد بیشتری نیز کسب می‌کنید.

همکاری در فروش

می‌توان گفت که همکاری در فروش جزو سریع‌ترین راه‌های کسب درآمد در منزل از طریق اینترنت است. برای این کار تنها نیاز است که به یک موبایل و اینترنت دسترسی داشته باشید. هر چه افراد را بیشتر برای خرید آن کالا یا خدمات و غیره تشویق و ترغیب کنید، درآمد شما نیز بیشتر می‌شود. با این کار درآمد خود را از زمان و مکان جدا کرده و در هر جای دنیا در هر زمانی می‌توانید درآمد داشته باشید.

طراحی سایت

یکی از پر تقاضاترین مشاغل خانگی، طراحی سایت است. این روش شما می‌توانید با ایجاد یک بستر مناسب و نشان دادن نمونه کارها، مخاطب را به سمت خود جذب کنید. بدین صورت که می‌توانید یک سایت شخصی طراحی کرده و در آن جا محیطی برای ثبت سفارش ایجاد کنید. درآمد این کار به توانایی خود فرد بستگی دارد و هرچه طراحی سایت شما و کار شما بهتر باشد، متقاضیان بیشتری به سمت شما جذب شده و درآمد بیشتری نیز کسب می‌کنید.

طراحی گرافیک

راه‌های کسب درآمد برای افرادی که دانش گرافیک و طراحی گرافیک دارند بسیار زیاد است؛ اما راحت‌ترین و همچنین پردرآمدترین راه انجام این فعالیت به صورت دورکاری و شغل در منزل است. شما می‌توانید درخواست طراحی و گرافیک را از هر نوع کارفرما دریافت کنید و با انجام آن به درآمد بسیار خوبی برسید.

مزیت طراحی گرافیک به روش دورکاری و به عنوان کار در منزل این است که تمام درآمد کسب شده برای خود شما است. ازجمله مواردی که برای طراحی گرافیک می‌توان به آن پرداخت گزینه‌های زیر هستند:

 • طراحی لوگو
 • ادیت عکس
 • طراحی تبلیغاتی
 • و ...

یوتیوبر شدن

یوتیوبر شدن و کسب درآمد از یوتیوب یکی از شغل‌های پردرآمد بدون سرمایه در منزل است. درآمد این شغل به دلار است و در صورتی که بتوان فعالیت خوبی از خود نشان داد، درآمد بالایی نیز می‌توان کسب کرد.

کسب درآمد در یوتیوب بدین صورت است که ویدیویی در این بستر گذاشته شده و به ازای هر بازدید مبلغی پول به آن اختصاص داده می‌شود. هرچه ویدیوی شما جذابیت بالاتری داشته باشد و افراد بیشتری آن را ببیند، درآمد شما نیز بیشتر می‌شود.

بسته‌بندی

یکی از کارهای بسیار راحت برای افرادی که دارای سن‌های بالا هستند و از آموزش‌های مجازی و اینترنتی اطلاع کاملی ندارند، فعالیت در زمینه بسته‌بندی است. امروزه با آمدن دستگاه‌های بسیار پیشرفته و راحت، بسته‌بندی محصولات به کار آسانی تبدیل شده و شما با انجام این کار در منزل می‌توانید درآمد مناسبی را کسب کنید. بسته‌بندی در زمینه‌های مختلفی همچون بسته‌بندی جعبه، خوراکی، لوازم تزئینی و غیره انجام می‌شود. در صورتی که تمایل دارید این شغل در منزل را انجام دهید می‌توانید از سایت گاسی وب برای کمک و راهنمایی بیشتر در این زمینه استفاده کنید.

مزایای کار در منزل چیست؟

مشاغل معرفی شده به عنوان کار در منزل به نقل از گاسی وب باعث شده که افراد در خانه‌های خود بتوانند به درآمد بسیار بالایی برسند. از جمله ویژگی‌های مثبت داشتن یک شغل در منزل، این است که در کنار کسب درآمد، وقت آزاد برای خود دارید و کار خود را متناسب با زمان و مکان می‌توانید برنامه‌ریزی کنید. در اکثر کارهایی که در منزل انجام می‌شود، نیاز به درآمد اولیه نیست و شما تنها با دسترسی به اینترنت و داشتن تلفن همراه یا لپ تاپ می‌توانید به درآمد خود برسید.

 علاوه بر این اتلاف وقت برای رفتن به سرکار و یا خستگی چند ساعت مداوم انجام دادن کار را ندارید. حتی می‌توانید در سایت گاسی وب برای هر مورد از مشاغل خانگی گفته شده اقدام کنید و از آن به عنوان یک شغل دوم و برای کسب درآمد بیشتر بهره ببرید.

جمع بندی

در صورتی که پس از خواندن متن بالا مشتاق به انجام یک کسب وکار اینترنتی در منزل شدید، اما نمی‌دانید کار خود را از کجا شروع کنید و یا کدام را برگزینید، سایت گاسی وب به نشانی اینترنتی gasiweb.com بهترین راهنما و کمک‌کننده خواهد بود. شما می‌توانید مهارت خود را در این سایت به نمایش بگذارید تا افراد پس از بازدید و دیدن نمونه کار و یا رزومه‌ی کاری، شمارا را انتخاب کنند. سایت گاسی وب بهترین بستر برای به نمایش گذاشتن مهرت ها در راستای کسب درآمد است.

: برای دریافت مشاوره درباره 10 کار در منزل آسان طبق آمار سایت گاسی وب فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوای بخش وب گردی صرفاً جنبه اطلاع رسانی دارد و انتشار آن به معنی تایید محتوا نمیباشد، لذا مسئولیت محتوای ارائه شده و استفاده از خدمات و محصولات آن بر عهده مجموعه آسمونی نمیباشد.

نظر خود را درباره «10 کار در منزل آسان طبق آمار سایت گاسی وب» در کادر زیر بنویسید :

3 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید