کد مطلب:  43467 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کارگردان بازی The Last of Part 2 به توسعه نهایی این عنوان اشاره کرد

کارگردان بازی The Last of Part 2 به توسعه نهایی این عنوان اشاره کرد

یکی از کارمندان استودیو ناتی داگ به تازگی اعلام کرده است که بازی The Last of Part 2 آخرین مراحل ساختش را سپری می‌کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

یکی از کارمندان استودیو ناتی داگ به تازگی اعلام کرده است که بازی The Last of Part 2 آخرین مراحل ساختش را سپری می‌کند از این‌رو در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد انتشار این بازی خواهیم بود.2 سال پیش بود که استودیو ناتی داگ، بازی The Last of Part 2 را معرفی کرد اما از آن زمان تاکنون هنوز هیچ‌گونه اطلاعاتی را در زمینه گیم‌پلی و داستان این بازی منتشر نکرده است از این‌رو کاربران با شوق و ذوق فراوان در انتظار این بازی که یکی از بهترین آثار استودیو ناتی داگ است، هستند. به همین دلیل نیز احتمالات و شایعات زیادی در زمینه تاریخ عرضه این بازی وجود دارد.

در این اواخر کارگردان بازی The Last of Part 2، آقای نیل دراکمن از اتمام روند موشن کپچر و همچنین پایان ضبط آخرین صحنه این بازی خبر داده است که موجب شد تا به شایعات و احتمالات عرضه این بازی در سال جاری میلادی دامن زده شود. اکنون نیز دستیار کارگردان این بازی، آقای آنتونی نیومن در جدیدترین توییتی که در حساب کاربری توییتر خود منتشر کرده علاوه‌بر اشاره به استخدام نیروی برنامه‌نویس، انیماتور و همچنین طراح بازی برای ساخت مراحل پایانی بازی The Last of Part 2، رسما اعلام کرده است که این بازی در حال پشت سر گذاشتن مراحل پایانی ساخت خود است.از آن‌جایی که کارگردان و دستیار او به مراحل پایانی ساخت بازی The Last of Part 2 اشاره کرده‌اند و علاوه‌براین به دنبال جذب نیرو در زمینه‌های برنامه‌نویسی، انیماتوری و همچنین طراحی بازی برای ساخت مراحل پایانی هستند می‌توان گفت که به این زودی‌ها شاهد انتشار این بازی خواهیم بود.

البه استودیو سازنده بازی The Last of Part 2 هنوز هیچ‌گونه اشاره‌ای به زمان دقیق عرضه این بازی نکرده اما با در نظر گرفتن قرار داشتن این بازی در مراحل پایانی می‌توان گفت به احتمال زیاد تا اواخر سال میلادی جاری، این بازی عرضه خواهد شد. البته این تنها یک احتمال است چراکه کمپانی سونی در جریان مراسم E3 2019 حضور ندارد بنابراین این احتمال هم وجود دارد که در اوایل سال 2020 شاهد انتشار این بازی باشیم.

با این حساب انتظار می رود در آینده نزدیک شرکت سونی تاریخ انتشار بازی مورد انتظار The Last of Part 2 را اعلام کند. عنوانی که باید آن را یکی از بازیهای جذاب به شمار آورد و توانسته نظر طرفداران را به خود جلب کند. در E3 2018 سونی نمایشی از این بازی را به اجرا درآورد اما در سال جاری قرار نیست طی E3 شاهد نمایشی از بازی باشیم، زیرا سونی حضور در نمایشگاه امسال را تذکیب کرد. به هر حال پیش بینی می شود The Last of Part 2 بزودی برای پلی استیشن 4 منتشر شود.

نظر خود را درباره «کارگردان بازی The Last of Part 2 به توسعه نهایی این عنوان اشاره کرد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید