کد مطلب:  62939 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کاروان نظامی عظیم روسیه در نزدیکی کی یف

کاروان نظامی عظیم روسیه در نزدیکی کی یف

بر اساس اطلاعات و تصاویر منتشر شده ماهواره ای، کاروان بزرگ خودرو های نظامی روسیه در نزدیکی کی یف پراکنده شده اند و در نقاط دیگری مستقر شده اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از اکسیوس، کاروان نظامی عظیم روسیه که در چند روز گذشته تصاویر ماهواره ای زیادی از آن ها منتشر شده است و بر اساس تخمین ها طولی معادل 64 کیلومتر برای آن ها نعیین شده بود، در نزدیکی شهر کی یف پایتخت اوکراین پخش شده اند و در موقعیت های مختلفی قرار گرفته اند.

 این اتفاق در حالی رخ داده است که مقام‌های آمریکایی و انگلیسی گفتند که حرکت این کاروان بزرگ به علت کمبود سوخت و موادغذایی متوقف شده است.

حتی در این بازه زمانی گزارش‌هایی از حمله جنگنده‌های اوکراینی به این کاروان بزرگ نیز منتشر شد.

شرکت فناوری‌های ماکسار تصاویری از مانور یگان‌ خودروهای زرهی در داخل و اطراف کی‌یف در منطقه شمال غربی و در نزدیکی فرودگاه آنتونوف گرفته است. بر اساس این تصاویر منتشر شده از سوی ماکسار به نظر می‌رسد که خودروهای زرهی این کاروان نظامی، تغییر مکان داده و در جنگل‌ها و مناطق جنگلی نزدیک شهرک لوبیانکا مستقر شده‌اند و خمپاره‌اندازهای روسی به مواضعی در نزدیکی آنجا شلیک می‌کنند.

در پایان لازم به ذکر است که وزارت دفاع انگلیس پیشتر در گزارش اطلاعاتی جدیدی اعلام کرده بود که این کاروان پیشرفت چندانی ظرف یک هفته نداشته و به دست نیروهای مسلح اوکراینی متحمل خساراتی شده است. اما با این حال نیرو های روسیه به زودی ری ست شده و تغییر موضع خواهند داد و به سمت کی یف حمله ور خواهند شد.

نظر خود را درباره «کاروان نظامی عظیم روسیه در نزدیکی کی یف» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید