کد مطلب: 60807 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کارزار درخواست تبدیل وضعیت نیروهای طرحی وزارت بهداشت

کارزار درخواست تبدیل وضعیت نیروهای طرحی وزارت بهداشت

در روز های اخیر کارزار درخواست تبديل وضعیت تمامی نیروهای طرحی و تمدید طرحی مشمول قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان سر و صدای زیادی به پا کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، کارزاری تحت عنوان «درخواست تبديل وضعیت تمامی نیروهای طرحی و تمدید طرحی مشمول قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان» توسط نیرو های طرحی و تمدید طرحی مشمول قانون پزشکان و پیراپزشکان تهیه شده است. در این کارزار از مسئولان بلند پایه کشوری در خواست شده است که نسبت به تبدیل وضعیتاستخدامی تمامی این نیرو های طرحی اقذامی شود.

در متن این کارزار که خطاب به آیت الله ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور دولت سیزدهم و محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی با خاطر نشان کردن شیوع ویروس کرونا در کشور بر این اصل تاکید شده است که کادر بهداشت و درمان بر اساس وظیفه اخلاقی و کرامت انسانی خود و با از خودگذشتگی در خط مقدم مبارزه با این ویروس ایستاده اند.

تهیه کنندگان و نویسندگان این کارزار با خاطر نشان کردن اهمیت کار کادر درمان در کنترل شیوع ویروس کرونا، به تبدیل وضعیت استخدامی برخی از همکاران طرحی خودشان به دلیل داشتن سهمیه ویژه ایثارگری خواهان رسیدگی به موضوع تبدیل وضعیت نیروهای فاقد هرگونه سهمیه وزارت بهداشت و درمان شدند.

 

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای

آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «کارزار درخواست تبدیل وضعیت نیروهای طرحی وزارت بهداشت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 6 = ?