مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59621 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چلسی در ضربات پنالتی قهرمان سوپرجام اروپا شد

چلسی در ضربات پنالتی قهرمان سوپرجام اروپا شد

چلسی در مصاف با ویارئال، در ضربات پنالتی به پیروزی رسید و قهرمان سوپرجام اروپا شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شب گذشته فینال سوپرجام اروپا در استادیوم ویندسور پارک شهر بلفست در ایرلند شمالی برگزار شد که دو تیم چلسی، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و ویارئال، قهرمان لیگ اروپا در مقابل یکدیگر قرار گرفتند. بازی در دقایق ابتدایی متعادل دنبال می شد تا اینکه گل اول چلسی در این بازی در دقیقه 27 توسط حکیم زیاش و با پاس گل کای هاورتز در نیمه اول به ثمر رسید. در ادامه نیمه اول توپی از خط دروازه ها عبور نکرد.

با شروع نیمه دوم وضعیت به همان شکل نیمه اول بود تا اینکه تک گل زیر دریایی های زرد توسط جرارد مورنو، ملی پوش اسپانیایی این تیم در دقیقه 73 بازی زده شد.

این دیدار تا پایان دقیقه 90  و پس از آن در وقت های اضافه نیز تبادل گل دیگری را شاهد نبود و این دیدار با  تساوی یک بر یک به پایان رسید تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود.

در ضربات پنالتی کای هاورتز اولین ضربه پنالتی تیم چلسی را از دست داد اما در ادامه بقیه بازیکنان تیم چلسی پنالتی های خود را گل کردند. از آن سو از تیم ویارئال رائول آلبیول و آیسا مندی پنالتی های خود را از دست دادند و چلسی با درخشش کپا آریزابالاگا با  نتیجه 6 بر 5 به برتری رسید و عنوان قهرمانی سوپر جام اروپا را کسب کرد.

شایان ذکر است که شیر های لندن سرانجام پس از 3 بار بازی در سوپرجام اروپا قهرمان طلسم شکنی کرده و بالاخره قهرمانی این جام را به نام خود زدند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره چلسی در ضربات پنالتی قهرمان سوپرجام اروپا شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «چلسی در ضربات پنالتی قهرمان سوپرجام اروپا شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید