کد مطلب:  61120  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چاپ 12 ام «سرگشته راه حق» راهی بازار شد

چاپ 12 ام «سرگشته راه حق» راهی بازار شد

انتشارات امیرکبیر از عرضه چاپ 12 ام کتاب «سرگشته راه حق» نوشته نیکوس کازانتزاکیس با ترجمه منیر جزنی خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از روابط عمومی انتشارات امیرکبیر، کتاب «سرگشته راه حق» نوشته نیکوس کازانتزاکیس با ترجمۀ منیر جزنی برای نوبت دوازدهم از سوی انتشارات امیرکبیر تجدید چاپ شده است.

این کتاب  شرح زندگی قدیس فرانسوی و بنیان‌گذار فرقه‌ مسیحی فرانسیسکن‌ها را روایت می کند. بخشی از داستان این کتاب به شرح زیر می باشد:

 

فرانسوا ‌تک‌فرزند خانواده‌ای بسیار ثروتمند و فردی عیاش و خوش‌گذران است. تا آنکه روزی ناگهان صدای خدا را حس می‌کند. از تمام ثروت و مقام خود دست می‌کشد و به راه دیگری می‌پیوندد. راهی که او را به بی‌نیازی از دنیا و دل‌بریدن از خویشان می‎رساند. فرانسوا سختی‌های زیادی در این راه می‌کشد و مریدان بسیاری می‌یابد.

 

این داستان از زبان برادر لئون روایت می شود و او در پی رخ دادن یک حادثه به فرانسوا تلنگری وارد می کند و تا انتهای داستان نیز در کنار وی باقی می ماند. برخورد این دو به این شکل بود که روزی لئون گرسنه و خسته به شهر اسیز قدم می‌گذارد. او به دنبال غذا است و از همه کمک می‌خواهد اما کسی به او توجه نمی‌کند. در آخر این فرانسوا است که با او روبرو می شود و به او یاری می رساند.

در بخش دیگری از این کتاب می خوانیم: 

 

ذهن مدام سخن می‌گوید، پرسش و تعمق می‌کند. اما قلب حرف نمی‌زند، پرسش نمی‌کند و چندان تعمقی هم نمی‌کند. او بسوی خدا می‌رود و بی‌آنکه کلمه‌ای بگوید خود را تسلیم می‌کند. ذهن وکیل مدافع شیطان است و اما قلب خدمتگزار خداست.

 

کتاب سرگشته راه حق نوشته نیکوس کازانتزاکیس با ترجمه منیر جزنی در 351 صفحه و با قیمت 110 هزارتومان توسط انتشارات امیرکبیر منتشر و روانه بازار کتاب سراسر کشور شده است.

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره چاپ 12 ام «سرگشته راه حق» راهی بازار شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «چاپ 12 ام «سرگشته راه حق» راهی بازار شد» در کادر زیر بنویسید :

2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید