کد مطلب:  67530 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
2 شماره تلفن برای پیگیری عفو زندانیان اعلام شد

2 شماره تلفن برای پیگیری عفو زندانیان اعلام شد

افراد چه از طریق تماس تلفنی و یا ارسال نامه درصدد استعلام وضعیت پرونده قضایی هستند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

از مرکز رسانه قوه قضاییه، مطابق اعلام معاونت قضایی قوه قضاییه، شماره‌های تماس ۶۶۴۰۶۲۶۸ و ۶۶۴۰۴۲۱۳ برای ارتباط تلفنی با کارشناسان در نظر گرفته شده است همچنین در صورتی که افرادی امکان تماس تلفنی ندارند می‌توانند با ارسال نامه به اداره کل عفو و بخشودگی معاونت قضایی واقع در تهران - خیابان ولی‌عصر(عج) - بالاتر از تقاطع امام خمینی(ره) - نرسیده به کلانتری جامی - پلاک ۱۷ موضوع خود را استعلام کنند.

به گزارش آسمونی، افراد چه از طریق تماس تلفنی و یا ارسال نامه درصدد استعلام وضعیت پرونده قضایی هستند باید مشخصات فرد و جزئیات محکومیت پرونده را ذکر و یا ارسال کنند.

رئیس قوه قضاییه در جلسه شورای‌ عالی قوه قضاییه خطاب به مسئولان ذیربط قضایی تاکید کرد: در مجموع، روند عفوها را به گونه‌ای پیش ببرید که تا نیمه شعبان و ولادت باسعادت منجی عالم بشریت حضرت بقیة‌الله الاعظم (روحی و ارواحنا له الفداء) همه افرادی که مشمول این عفو می‌شوند، تعیین تکلیف شده باشند.

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: چنانچه خود یا عضو زندانی خانواده خود را مشمول این عفو می‌دانند اما به پرونده آنها رسیدگی نشده است، موضوع را برای پیگیری منتقل کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره 2 شماره تلفن برای پیگیری عفو زندانیان اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «2 شماره تلفن برای پیگیری عفو زندانیان اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید