آیا ایران وارد پیک ششم کرونا شده است؟ | آسمونی
کد مطلب: 60498 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آیا ایران وارد پیک ششم کرونا شده است؟

آیا ایران وارد پیک ششم کرونا شده است؟

رئیس کارگروه پیشگیری و بهداشت ستاد ملی مقابله با کرونا گفت در دو هفته آمار کرونا روند افزایشی داشته و این یعنی پیک بعدی شروع شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حمید سوری، رئیس بخش پیشگیری و بهداشت ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد: کشور شرایط خوبی ندارد، در افزایش پوشش واکسیناسیون جبران مافات داشته ایم، که خوشبختانه در چند روز اخیر جبران شده است، اما هنوز هم با شرایط واکسیناسیون کامل با میانگین جهانی فاصله داریم.
 
سوری ادامه داد: تاریخ مشخصی برای پایان اپیدمی وجود ندارد و واکسیناسیون تنها یکی از راه‌های مقابله با کروناست و تمام کار نیست. باید حداقل هشتاد درصد جامعه واکسن را دریافت و ایمن شوند تا بتوان مدعی شد ایمنی نسبی در جامعه ایجاد شده است.
 
وی افزود: ویروس برای ادامه حیات احتیاج به بدن انسان دارد، ویروس به دنبال بدن انسان هایی است که آمادگی لازم برای میزبانی آن را دارند، وقتی تعداد افراد ایمن در برابر کرونا با واکسیناسیون افزایش پیدا می کند، چرخش ویروس در جامعه نیز کند میشود.
 
رئیس بخش پیشگیری و بهداشت ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: در خوش بینانه ترین حالت اکنون پنجاه و پنج درصد جامعه ایمن است
 
سوری تاکید کرد: اکنون وارد پیک ششم کرونا شده ایم، چرا که طی دو هفته این شیب روند افزایشی در جامعه یعنی پیک بعدی شروع شده است. این امر باعث تاسف است که بلافاصله پس از پیک پنجم وارد پیک ششم شویم.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آیا ایران وارد پیک ششم کرونا شده است؟ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «آیا ایران وارد پیک ششم کرونا شده است؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 5 = ?