مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  67418 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال پیوستن نیمار به چلسی در تابستان

احتمال پیوستن نیمار به چلسی در تابستان

تاد بوهلی مالک باشگاه چلسی با ناصر الخلیفی رئیس پاری‌سن‌ژرمن، در مورد انتقال احتمالی نیمار در تابستان ملاقات کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تاد بوهلی مالک باشگاه چلسی با ناصر الخلیفی رئیس پاری‌سن‌ژرمن، در مورد انتقال احتمالی نیمار در تابستان ملاقات کرده است. دستمزد پیشنهادی او در حدود 60 میلیون یورو گزارش شده است. اگرچه دستمزد سنگین 36 میلیون یورویی نیمار در سال می‌تواند مشکل‌ساز باشد. آبی‌ها از تابستان گذشته علاقه خود را برای جذب این بازیکن برزیلی اعلام کردند.

به گزارش آسمونی، پاری‌سن‌ژرمن نیمار را در دی ماه برای فروش گذاشت و مایل بود تا پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را برای فروش این بازیکن برزیلی بپذیرد. این باشگاه فرانسوی قیمت خود را 50 میلیون یورو کاهش داده که می‌تواند مورد توجه باشگاه‌های لیگ برتری مانند نیوکاسل، چلسی و منچسترسیتی باشد.

نیمار پس از اینکه هواداران پاری‌سن‌ژرمن او را در جریان مسابقه با تیم لانس که منجر به قهرمانی زودهنگام آنها نیز شد هو کردند، پیامی را برای هواداران این تیم ارسال کرده بود و به منتقدان گفت که با وی همراه شوند زیرا او به این زودی پاریس را ترک نمی‌کند. بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن از زمانی که در لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید شکست خوردند، در دیدارهای خانگی مورد تمسخر قرار گرفتند و در این میان، نیمار با شدیدترین حملات لفظی هواداران روبرو شده است.

پیش از این نیز در اسفند 1400 نمایش ضعیف ستاره گران‌قیمت برزیلی‌ها در ترکیب تیم متمول فرانسوی موجب شده تا سران پاری‌سن ژرمن برای فروش «نیمار جونیور» پیش قدم شوند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره احتمال پیوستن نیمار به چلسی در تابستان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «احتمال پیوستن نیمار به چلسی در تابستان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید