کد مطلب:  60224 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
«پیمان جبلی» رئیس سازمان صدا و سیما شد

«پیمان جبلی» رئیس سازمان صدا و سیما شد

حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای در حکمی از تلاش های ریاست اسبق رسانه ملی تشکر کرد و دکتر پیمان جبلی را به ریاست سازمان صدا و سیما منصوب نمود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

با تمام شدن دوره ریاست دکتر علی‌ عسکری در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای در حکمی از تلاش های ایشان تشکر کرد و دکتر پیمان جبلی را به ریاست این سازمان منصوب نمود. ایشان ضمن اشاره به اهداف اصلی این سازمان، اولویت های رسانه ملی را توصیف کرد. متن نامه حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای برای انتصاب پیمان جبلی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر پیمان جبلّی دام‌توفیقه،

با پایان یافتن دوره‌ی مسئولیت پر تلاش جناب آقای دکتر علی‌عسکری که کوشش خستگی‌ناپذیر و دلسوزانه‌ی آن مدیر مؤمن و با اخلاص را به همراه داشت، جنابعالی را که از صلاحیت دینی و انقلابی، و تخصص و تجربه‌ی طولانی در مدیریت‌های سازمان صداوسیما، و آگاهی از ماهیت و عملکرد و وظائف رسانه‌ی ملی برخوردارید، برای یک دوره‌ی پنج‌ساله به ریاست آن سازمان منصوب میکنم.

رسانه‌ی ملی، دانشگاهی برای ارتقاء سطح آگاهی و معرفت عمومی، و آوردگاهی برای مقابله با امواج خصمانه‌ی تحریف و تفتین، و آسایشگاهی برای بهره‌مندی چشم و دل همگان از جلوه‌های زیبائی و هنر، و قرارگاهی برای پراکندن امید و نشاط در فضای عمومی کشور است.

هدایت فرهنگی، تقویت روحیه و احساس هویت ملی و انقلابی، ترویجِ سبک زندگی اسلامی- ایرانی، و افزایش همبستگی ملی، در شمار اولویت‌هائی است که باید با ارتقاء سرمایه‌ی انسانی و رشد کیفی برنامه‌ها و بهره‌گیری از ابتکار و با تلاش شبانه‌روزی به آن دست یابید ان‌شاءالله.

وظیفه‌ی خود میدانم که از تلاش خستگی‌ناپذیر جناب آقای دکتر عسکری در مدت مسئولیتشان که حقاً در خور تقدیر است، صمیمانه تشکر کنم و جنابعالی را به بهره‌مندی از طرحهای بلندمدت و ناتمام دوره‌ی ایشان توصیه نمایم. توفیقات جنابعالی را از خداوند متعال مسألت میکنم.

: برای دریافت مشاوره درباره «پیمان جبلی» رئیس سازمان صدا و سیما شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره ««پیمان جبلی» رئیس سازمان صدا و سیما شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید