کد مطلب: 27472 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیش گرفتن نینتندو سوئیچ از PS4 و XBOX ONE در سپتامبر

پیش گرفتن نینتندو سوئیچ از PS4 و XBOX ONE در سپتامبر

شرکت نینتندو در اوایل سال جاری از کنسول نسل جدید نینتندو سوئیچ رونمایی به عمل آورد. کنسولی که هیبریدی بوده و با قابلیت های خود توانسته بسیاری را مجذوب خود سازد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شرکت نینتندو در اوایل سال جاری از کنسول نسل جدید نینتندو سوئیچ رونمایی به عمل آورد. کنسولی که هیبریدی بوده و با قابلیت های خود توانسته بسیاری را مجذوب خود سازد.  نینتندو سوئیچ در مارس سال جاری با قیمت 299 دلار به فروش رسید. حال به نظر می رسد با گذشت چند ماه از عرضه، این کنسول میزان فروش آن طی ماه سپتامبر در ایالات متحده بیش از دو کنسول PS4 و XBOX ONE سونی و مایکروسافت بود. براساس گزارش تازه انتشاریافته NPD، این کنسول بهترین فروش را در سپتامبر داشته و محصول نینتندو دو سوم فروش سخت افزاری بازیهای ویدئویی ماه سپتامبر ایالات متحده را برعهده داشت. البته این کنسول تنها محصول نینتندو نبود و محصولات دیگری چون SNES Classic، Nintendo figure و برخی کنسول های دستی این شرکت، شامل فروش بالا ماه سپتامبر ایالات متحده می شدند.

: برای دریافت مشاوره درباره پیش گرفتن نینتندو سوئیچ از PS4 و XBOX ONE در سپتامبر فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «پیش گرفتن نینتندو سوئیچ از PS4 و XBOX ONE در سپتامبر» در کادر زیر بنویسید :

2 + 7 = ?